שלמה ביטוח תשווק פוליסות ביטוח לרכב חשמלי

שלמה תהיה החברה הראשונה בתחום שתפיק בשבועות הקרובים ביטוח לרכב חשמלי בשיתוף אפקון, מפעילת עמדות ההטענה מהגדולות בישראל • גם הראל משיקה מוצר חדשני בתחום
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאור הגידול בשימוש ברכב חשמלי בישראל, וצפי של כ-215 אלף כלי רכב חשמליים במדינה עד לשנת 2025 (לפי תחזית BDO), וכ-350 אלף מכוניות חשמליות, על פי משרד התחבורה ב-2030, חברות הביטוח נערכות לשווק פוליסות ביטוח מותאמות לרכב זה. 

ל"ביטוח ופיננסים" נודע כי שלמה ביטוח, מקבוצת שלמה, תהיה הראשונה להרים את הכפפה, וזאת עקב העובדה שחברת אפקון, שהיא בין המפעילות הגדולות של עמדות הטענה בארץ, נכללת בקבוצת שלמה.

רכב חשמלי בטעינה. צילום: באדיבות אפקון
שיפור התשתיות

טובי שמלצר, מבעלי שלמה ביטוח, מסר: "כיום בישראל יש כ-10,000 מכוניות חשמליות. אנו צופים גידול משמעותי בשנים הקרובות ומאמינים כי בעתיד הקרוב נראה יותר ויותר רכבים מונעים חשמל בכבישים. אני מאמין שהתנאי לעלייה בכמות הרכבים שיגיעו הוא שיפור של תשתית ההטענה בחשמל.

״בשבועות הקרובים נציע לכל בעלי הרכבים פוליסה המותאמת לרכבים חשמליים, בשיתוף עם שירותי חברת אפקון, הנכללת בקבוצת שלמה, שמחזיקה כבר בכ-400 עמדות הטענה ברחבי הארץ. הפוליסה תכלול שירותי הטענה, לצד שירותי הדרך הסטנדרטיים. העתיד הוא נסיעה ברכבים חשמליים ואנחנו נתאים גם את הביטוחים וגם את שירותי הרכב להנעה חשמלית, בטוחה וירוקה”.

חברות נוספות בדרך

גם הראל משיקה בימים אלה פוליסה חדשנית לרכב חשמלי. ליאור שיינין, סמנכ"ל בכיר ומנהל אגף פרט בחטיבת הביטוח הכללי בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "המגמות העולמיות מראות בבירור שאנו צועדים לעולם של רכבים חשמליים ואנו בהראל למדים כל העת את צרכי השוק, המגמות והשינויים בחייהם של לקוחותינו ומחויבים להשיק מוצרים שיתאימו לאופן בו לקוחותינו חיים את חייהם. כמו בכל תחום אליו אנו נכנסים, גם בתחום הביטוח לרכבים חשמליים אנו משיקים מוצר חדשני, המשלב דיגיטציה ופרסונליזציה שתתאים לכל לקוח ותענה על צרכיו המשתנים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email