“שם טוב אצל הלקוחות יביא לך הצלחה במקצוע”

סו"ב ספי מספין ברהנה, מנכ"ל ובעלים "ספי ברהנה ביטוח ופיננסים" ברחובות; "עבודת הלשכה ראויה לציון לשבח וגיבוי מלא מצד הסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 39
מצב משפחתי: נשוי 3+
השכלה: תואר ראשון בכלכלה וניהול
רישיון: פנסיוני, בעל רישיון לעסוק בשיווק ומכירת מוצרי ביטוח משנת 2011

ספי ברהנה | צילום: באדיבות המצולם

למה בחרת להיות סוכן ביטוח?
"לאחר לימודי התואר ראשון בשנת 2007, עבדתי בחברת ביטוח כאיש הפקות פוליסות ובהמשך רפרנט ביטוח חיים ומהר מאוד התחברתי לעשייה המקצועית והדינמיקה החברתית שנוצרה עם הקולגות לעבודה. לאחר כשנתיים, החלטתי ללמוד במכללה ללימודי רישיון פנסיוני תוך שילוב עבודה ביום ולימודי ערב בביטוח.

"אני מאוד אוהב לפגוש את הלקוחות להסביר להם את השליחות המקצועית שלי. ברגע שהלקוח התרצה וקיבל החלטה לעשות דרכי את הפנסיה והביטוח זו הרגשה טובה, סיפוק אדיר ורוח גבית להמשיך ולממש את השליחות המקצועית שלי כדי להרחיב את הסל הביטוחי לתא המשפחתי ולמזער פגיעה כלכלית של המבוטחים".

תן דוגמה להצלחה שלך?
"בחור פנה טלפונית ושיתף אותי כי אביו עבד במשך 25 שנה בבנק, חלה במחלת הסרטן ונפטר. הוא רצה לדעת מה מגיע לו מהביטוח ולשמחתי לאחר הגשת התביעה בביטוח חיים אל מול חברת הביטוח ומול קרן הפנסיה, קיבלה האלמנה את הסכום החד פעמי וקצבה חודשית למשך כל חייה".

איך תורמת הלשכה לסוכנים הצעירים?
"עבודת הלשכה ראויה לציון לשבח וגיבוי מלא מצד הסוכנים. הנהגתה ומנהליה עושים עבודת קודש אל מול הרגולציה, חברות הביטוח והישירים. כולנו נמצאים באותה הסירה. חייבים לתת כתף ולחזק אותם”.

איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?
"כסוכן שמטפל בכל סוגי הביטוח ומעניק שירות לכל לקוחות המשרד ופתרונות לכל סוגי הביטוח שכולל רכב, דירה, החזר מס וכדומה".

טיפים לסוכנים בתחילת דרכם?
"התמדה ובעיקר עשייה, כלומר להיפגש עם כמה שיותר לקוחות ולעשות את השליחות המקצועית שלנו עם יושרה ודאגה קודם כל ללקוח. משם הדרך תהיה קצרה שלקוחות ימליצו עליך, שם טוב יוביל להצלחה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email