שמואל אשורי, יו”ר מחוז ירושלים מסכם חצי קדנציה

“גולת הכותרת – תכנון הקמת שלוחה של המכללה לביטוח בירושלים”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת הפעילות של המחוז, אנחנו מקדמים יחד עם ראשי הלשכה, בתמיכתו המלאה של הנשיא אריה אברמוביץ, הקמת שלוחה של המכללה לביטוח בירושלים. צעד זה יגביר את המודעות לתחום בקרב אנשים רבים בעיר. אנחנו בוחנים בימים אלה מבנים שיוכלו לשמש את המכללה, לשמש כאולם לכנסים וימי עיון לסוכני המחוז, וגם ישמשו בחלקם את משרד המחוז.

גיבוש והתמקצעות

עד מחצית הקדנציה נוספו למחוז ירושלים למעלה מ־30 סוכני ביטוח. בימים אלה אנחנו פועלים להקמת קבוצות ספורט בקרב סוכני המחוז בשני תחומים: כדורסל וריצה, ומתכוונים להתחרות עמן בליגה למקומות עבודה.

שמואל אשורי
שמואל אשורי

לטובת גיבוש הסוכנים במחוז קיימנו סיורים בעיר: בשכונות השונות, בשוק מחנה יהודה, בעיר העתיקה ועוד. בנוסף יצאנו גם לטיולים משפחתיים ואף בילינו סוף שבוע משותף בטבריה, שכלל העשרה מקצועית.

מבחינה מקצועית קיימנו ימי עיון וכנסים שהתמקדו בעיקר בנושאים כמו הרפורמה בפנסיה, המסלקה הפנסיונית וביטוחי בריאות. תחום נוסף שנקדם הוא לימוד צרכי הגיל השלישי.

במסגרת הפעילות הקהילתית חילקנו, במהלך החורף הקשה של 2013, שמיכות לקשישים ניצולי שואה. בנוסף חילקנו שי לילדים מוגבלים ובעלי צרכים מיוחדים.

לסיכום, הדבר החשוב ביותר לקיומו של סוכן הביטוח בימינו זו האחדות והשיתוף בין הסוכנים; כשחברות הביטוח מצליחות לסכסך בינינו ובין עצמינו בשיטת ה”הפרד ומשול”, זה כישלון של הסוכנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email