שמונה דרכים ליצירתיות פורצת דרך עבור העסק שלכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחד המרצים בכנס ביטוח חיים ופנסיוני הוא אורן הוברמן, שהיה במשך יותר מעשור עיתונאי טכנולוגיה ומדע ועורך בכיר בתחום ההיי-טק בכמה מכלי התקשורת המובילים בישראל.

בין היתר, כיהן כעורך ההיי-טק של אתר נטקינג, נענע10 ומוסף עסקים של "מעריב", כתב על טכנולוגיה ב״גלובס״, הקים את דסק הטכנולוגיה "טכנולוגי" של "כלכליסט", ואחריו את מוסף הסופשבוע של "כלכליסט", שאותו ערך במשך כשנתיים.

לאורך השנים פירסם הוברמן סדרת כתבות מדע וטכולוגיה – בין היתר על המדע מאחורי היצירתיות האנושית, המהפכה הטכנולוגית שעברה על עולם החינוך, הכלכלה ותעשיית המזון, הקשר המפתיע בין הביולוגיה של יצורים חיים לטכנולוגיה היומיומית שלנו, וכמו כן גם כתבה שהציגה את המחקר העדכני בתחום המיקולוגיה ("על מה פטריות חושבות?") שהיתה לזמן מה הכתבה הנקראת ביותר בישראל, עם למעלה מ-2 מיליון קוראים.

כיום הוברמן מיישם את הידע שצבר לאורך הדרך בחברת הסטארט-אפ קינטיק ארט, שהוא ממייסדיה ומשמש כמנכ״לה. קינטיק ארט נחשבת למובילה עולמית בתחום ספרי הבישול בטאבלטים ובסמארטפונים. המוצר הראשון שפורסם על גבי הפלטפורמה שפיתחה הוא ספר הבישול "לוק אנד קוק" עם השף מאיר אדוני.

כיום, עובדת החברה בשיתוף פעולה קרוב עם כמה מגופי הקולינריה החשובים ביותר בעולם. במהלך השנים פיתח הוברמן כמה הרצאות המתבססות על כתבות שפירסם במוסף כלכליסט לאורך השנים. הרצאתו בכנס מתבססת על סדרת כתבות שפירסם, ולוו בתחקיר עומק של למעלה משנה.

הוא מסכם עשרות מחקרי עומק בתחום היזמות, תובנות מעשרות ביוגרפיות של מנכ"לים פורצי דרך וראיונות ארוכים שערך כמה מהיזמים הבולטים והמצליחים ביותר שצמחו בישראל. באמצעות ניתוח דרכם של יזמים בולטים, הכלים שפיתחו לקבלת החלטות, לניהול זמן, ליצירת חדשנות והמצאת שוק יש מאין, יבחן הוברמן מה מהתובנות האלה אנחנו יכולים לאמץ עבור עצמנו, עבור העסק שלנו והקריירה שלנו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email