שמו של אצטדיון המושבה בפתח תקוה ישונה ל"אצטדיון שלמה ביטוח"

חברת שלמה ביטוח תעניק חסות לאצטדיון העירוני בפתח תקוה; ראש העיר: "אני שמח שגם נושאת שם האצטדיון היא חברה מקצועית, גדולה ומשמעותית במשק הישראלי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת שלמה ביטוח זכתה במכרז למתן חסות לאצטדיון הכדורגל העירוני בפתח תקוה "המושבה", והוא ייקרא מעתה "אצטדיון שלמה ביטוח".

החברה זכתה במכרז עיריית פתח תקוה, באמצעות החברה לפיתוח העיר, ותעניק את החסות לאצטדיון במשך ארבע שנים תמורת 2.5 מיליון שקל עם אופציה לארבע שנים נוספות. האצטדיון ימותג וישולט הן במעטפת החיצונית והן בחללים הפנימיים בשם וסמל נותן החסות.

טובי שמלצר | צילום: עזרא פרג

"בהתאם להנחיית ראש העיר, פעלה החברה לשווק חבילת זכויות מיתוג וחשיפה של האצטדיון העירוני", אמר לירון גולדנברג, מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקוה והוסיף. "האתגר היה משמעותי בשל העובדה שפרט לתל אביב, מכרזים מסוג זה לא צלחו.

"אני שמח וגאה על כך שמספר רב של חברות עסקיות, מהמובילות במשק, התעניינו במכרז. התעניינות זו מלמדת על האטרקטיביות והפוטנציאל של האצטדיון ועל האמון הרב שהביעו החברות בעיר פתח תקוה ובעומד בראשה".

עומד בתקן בינלאומי

"כחברת ביטוח שחרטה על דגלה מצוינות, חדשנות וערכיות, התחברנו לאחד מהאצטדיונים המתקדמים בישראל, שמקדם את ערכי הספורט והתחרותיות בישראל", אמר טובי שמלצר, מבעלי חברת שלמה ביטוח.

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה: "מזל טוב לחברת שלמה ביטוח אשר מצטרפת היום לעיר כנותנת החסות של אצטדיון המושבה. כיאה לאצטדיון מתקדם וחדשני, אשר נמצא בליגה של כל המגרשים ומתקני הספורט המובילים בישראל, אני שמח שגם נושאת שם האצטדיון היא חברה מקצועית, גדולה ומשמעותית במשק הישראלי".

אצטדיון המושבה הוא אחד ממתקני הספורט החדשים והחדשניים בארץ ואחד מאצטדיוני הכדורגל הבודדים העומדים בתקן הבינלאומי ורשאים לארח משחקים במסגרות בינלאומיות. הוא משמש בית לשתי הקבוצות העירוניות ולשתי קבוצות ליגת על ומתקיימים בו כ-100 משחקים בעונה, מחציתם משודרים בשידור טלוויזיוני מלא וחלקם כתקצירים. באצטדיון מתקיימים אירועי בידור שונים, הוא מכיל כ-8,000 מ"ר שטחי מסחר המושכרים לעסקים מסחריים ובסה"כ פוקדים אותו כ-300 אלף צופים מדי שנה. הוא ממוקם בסמיכות לצירי תנועה ראשיים כגון כביש 4 ו-5 וצמוד לתחנת הרכבת העירונית.

בשנת 2015, זכתה קבוצת שלמה, אליה משתייכת חברת שלמה ביטוח, במכרז לקבלת חסות השם של היכל הספורט העירוני ה"דרייב אין" בתל אביב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email