"שמחנו לראות שיש לנו חברים ותיקים בבית המחוקקים"

בחודשיים האחרונים נפגשה הנהגת הלשכה עם מועמדים רבים לכנסת; נשיא הלשכה רוזנפלד: "יסייעו לנו לחזק ולהעצים את מעמד סוכני הביטוח למען טובת הציבור"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא הלשכה וסגנו ביצעו ביומיים האחרונים סבב טלפונים כדי לברך את חברי הכנסת הנכנסים וכן התקשרו להיפרד מחברי הכנסת היוצאים. גם בלשכת סוכני ביטוח המתינו ביום שלישי בערב במתח, כמו כל עם ישראל, לקראת פרסום תוצאות המדגמים לבחירות לכנסת ה־21. בלשכה ביקשו לראות לפחות 70% מהח"כים המכהנים ששיתפו פעולה בכנסת האחרונה עם הלשכה נכנסים לקדנציה נוספת. "המציאות עברה את הציפיות", אומרים בהנהגת הלשכה.

ממיפוי ראשוני שבוצע בלשכה למחרת יום הבחירות עולה כי רבים מחברי הכנסת שהיו בקשרי עבודה הדוקים עם הנהגת הלשכה וכן חברי כנסת חדשים רבים אוחזים באג'נדה של מזעור עומס הרגולציה בשוק ההון והביטוח וכפי שהגדיר את זה אחד מהם "צמצום שלטון הפקידים".

סו"ב ליאור רוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

בחודשיים האחרונים נפגשה הנהגת הלשכה עם מועמדים רבים לכנסת עם דגש על כאלו "שסומנו" לתפקידים מובילים הנמצאים באינטראקציה עם ראשי הלשכה וביניהם המועמדים לשר האוצר, שר המשפטים, שר הכלכלה ויו"ר ועדות הכספים, הכלכלה והעבודה.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד מסר: "שמחתי להיווכח כי קשרי העבודה שיצרנו בכנסת הקודמת ימשכו גם בחדשה, כמו כן סבב הפגישות שקיימנו בחודשיים האחרונים לרבות אירוח ח"כים, שרים ומועמדים קיימים וחדשים בכנס אילת נשא פירות טובים. אני מניח שבתפקידים מרכזיים יכהנו פרסונות מוכרות לנו שמכירות היטב את ענף הביטוח, הכשלים בו והפתרונות ויסייעו לנו לחזק ולהעצים את מעמד סוכני הביטוח למען טובת הציבור".

סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ וסגן הנשיא: "בניית לובי פוליטי היא עבודה סיזיפית, שמחנו לראות שיש לנו חברים ותיקים בבית המחוקקים לצד חדשים שכבר נפגשנו עימם ודאגנו להסביר להם את חשיבות המקצוע לציבור בהחלט נכנסה נבחרת איכותית".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email