שמעון מירון מונה למנכ"ל "הכשרה חברה לביטוח" במקום אלישקוב שפרשה

מינויו של מירון היה די צפוי, לאחר שהחברה הודיעה שהמינוי יגיע מתוך החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דירקטוריון "הכשרה חברה לביטוח" החליט היום (ד') על מינויו של שמעון מירון, המשנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים, למנכ"ל החברה (בכפוף לאישורה של המפקחת על הביטוח). מינויו של מירון היה די צפוי, לאחר שהחברה הודיעה שהמינוי יגיע מתוך החברה. מירון יחליף בתפקיד את אתי אלישקוב, שהודיעה בשבוע שעבר על פרישתה מהחברה לאחר 10 שנים.

מירון (46), נשוי+3, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בענף הביטוח, הצטרף להכשרה ביטוח לפני כ-10 שנים במטרה לפתח את תחום ביטוח החיים והפיננסים, תחום שבו להכשרה לא הייתה דריסת רגל משמעותית.

מירון. יחליף את אלישקוב
מירון. יחליף את אלישקוב

במהלך שנות עבודתו בחברה, הרחיב מירון את פעילותה של הכשרה בתחום ביטוח החיים, הקים את פעילות הפיננסים של הכשרה תחת המותג BEST INVEST, ופיתח מוצרים ושירותים חדשניים וייחודיים בשוק הביטוח, ביניהם 'מגן לעתיד' – המוצר שהוביל להתעוררות מחודשת בתחום ביטוחי המנהלים בישראל.

אלי אלעזרא, נשיא קבוצת אלעזרא ובעל השליטה בהכשרה ביטוח, הודה במילים חמות למנכ"לית היוצאת ואמר: "בתקופת כהונתה כמנכ"לית הכשרה ביטוח הצעידה אתי את החברה להישגים משמעותיים ויוצאי דופן. אני רוצה להודות לה ולאחל לה הצלחה בהמשך דרכה. כחלק מהאני מאמין של הכשרה החלטנו כי את תפקיד המנכ"ל יאייש אדם מתוך החברה. כך נהגנו בעבר וכך נהגנו גם הפעם. לאורך עשר השנים בהן שמעון נמצא בחברה, הוא הוכיח את עצמו תוך כדי הפגנת יצירתיות ויכולות ניהול גבוהות. אני מאחל לשמעון הצלחה בתפקידו החדש. אין לי ספק כי המינוי יחזק את החברה ויוביל להגשמת היעדים העסקיים שהוצבו על ידי הדירקטוריון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email