שני בכירים נוספים הצטרפו לוועדה המייעצת לנשיא הלשכה

הבכירים שהצטרפו לוועדה הם הכלכלן ד"ר רובי נתנזון העומד בראש מרכז מאקרו לכלכלה מדינית, ובעז ליננברג, ששימש בשורת תפקידים בכירים בענף הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שני בכירים נוספים הצטרפו לוועדה המייעצת לנשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד.

ד"ר רובי נתנזון, העומד בראש מרכז מאקרו לכלכלה מדינית, הוא כלכלן שכיהן בעבר בתפקידים ציבוריים בכירים כמו ראש מנהלת חברה ושלום במשרד ראש הממשלה, בכיר בהסתדרות הכללית, ויועץ לראשי ממשלות בישראל בנושאים מאקרו-כלכליים. כיום הוא גם יועץ כלכלי של ארגון להב ונשיאות הארגונים הכלכליים בישראל.

רובי נתנזון. צילום: עמוס קונפתי

לדבריו, בהיותו מעורב בעניינים המשקיים והעסקיים בישראל, שמח מאוד על ההזמנה להצטרף לצוות היועצים של נשיא הלשכה: "זה מעורר בי עניין רב. יש לי רקע חזק בתחום הפנסיה, כמי שהיה שותף בגיבוש הסכם פנסיית חובה לשכירים, בין ההסתדרות למעסיקים, ב-2008. יש לי ניסיון רב גם בהיבטים של ביטחון סוציאלי, כשותף לגיבוש חוק הבריאות הממלכתי. נושא ביטוחי הבריאות הוא נושא מרכזי בתקופתנו. גם בנושא ביטוחי הסיעוד הפרטיים, יש לי תובנות רבות בנושא, כולל פתרונות אפשריים למשבר שבהווה".

בעז ליננברג, עד לאחרונה יו"ר סוכנות שחם לביטוח, שימש בשורת תפקידים בכירים בענף הביטוח: מנהל המיכון של הפניקס; מנהל המיכון של מגדל ביטוח; מנכ"ל חברת שמשון, מנכ"ל המגן (שתיהן מקבוצת מגדל); עם המיזוג בין חברות הבת במגדל, מונה למנהל העסקים של מגדל. לאחר מכן כיהן בתפקידים בכירים בהפניקס ובאליהו. ב-2009 הקים בשותפות סוכנות לביטוח שעסקה בפיננסים ובמקביל שימש דירקטור בחברת שירביט. בנוסף, הוא בעל תואר בגאולוגיה, דירקטור בשתי חממות מדע בתחומי הטכנולוגיה המתקדמת ושירת ביחידת המחשבים של 8200 בדרגת רס"ן. "שמחתי על הפנייה אליי. חשוב לי להיות שותף לוועדה המייעצת של נשיא לשכת סוכני ביטוח ולתרום מניסיוני ומהידע שלי", אמר ליננברג.

האחראי על יועצי הוועדה ופעילותה הוא מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב ליאור הורנצ'יק.

בועז ליננברג. צילום: באדיבות המצולם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email