שרים, חברי כנסת ובכירי הענף בכנס אלמנטר 2018

הכנס, שיערך באילת ב־12 בנובמבר, יארח כ־1,800 משתתפים; מלבד שרת המשפטים יגיע גם השר צחי הנגבי והממונה החדש על שוק ההון שזו הופעתו הציבורית הראשונה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס אלמנטר הארצי ה־32 של לשכת סוכני ביטוח ייפתח באילת ב־12 בנובמבר 2018 וילווה בסלוגן "מקצוענות בעולם דיגיטלי". לכנס יגיעו כ־1,800 משתתפים.

בערב הפתיחה יתארחו שרת המשפטים איילת שקד, השר הממונה על שיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי, מנכ"ל איגוד חברות הביטוח ד"ר גיא רוטקופף, נשיא להב עו"ד רועי כהן, נשיאת לשכת רו"ח איריס שטרק, וכמובן נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ויו"ר הוועדה האלמנטרית סו"ב ישראל גרטי. כולם יישאו דברים במהלך הכנס.

איילת שקד | צילום: דוברות בתי המשפט

שגריר גיאורגיה בישראל, פאטה קלאנדזה, יקיים הרצאה, בה ישווה בין כלכלת ישראל לכלכלת גיאורגיה. את אירוע הפתיחה, כמו גם את אירועי הכנס כולו, ינחה העיתונאי קובי אריאלי. הממונה החדש על שוק ההון ד"ר משה ברקת יישא דברים בבוקר יום שלישי.

בכנס ישתתפו לא פחות מ־13 חברי כנסת: נורית קורן, עליזה לביא, עודד פורר, מיכל בירן, יעקב אשר, לאה פדידה, יו"ר ועדת הכנסת מיקי זוהר, מרב מיכאלי, איתן ברושי, יו"ר הקואליציה דוד אמסלם, עיסאווי פריג' וסאלח סעד. תשעת חברי הכנסת האחרונים ברשימה ישתתפו ברב־שיח מרובה משתתפים שינעל את הכנס ב־15 בנובמבר, ויעסוק בנושא "רגולציה – טוב או רע למבוטח".

דוד אמסלם | צילום: מתוך טוויטר

את הפאנל ינחה הפרשן הכלכלי של מעריב יהודה שרוני, וישתתפו בו גם יו"ר לשכת שמאי מקרקעין חיים מסילתי, יועצת נשיא לשכת סוכני ביטוח לענייני רגולציה סו"ב נאוה ויקלמן, ומ"מ נשיא הלשכה ליאור הורנצ'יק.

סו"ב ישראל גרטי ינחה פאנל בנושא הבוער של "נזקי צנרת". בפאנל ישתתפו אלעד אלקובי מרשות שוק ההון, חיים עידו, מנכ"ל נץ, זיו קידרי מהראל ביטוח, יוסי סודרי ממנורה ואפרת פוזן, מקבוצת מילגם; הכתב הפרלמנטרי של חדשות 10, עקיבא נוביק, יקיים שיחה אחד על אחד עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד.

הכנס יתמקד בנושאים מקצועיים כמו דיגיטציה, סייבר, רעידות אדמה, נושא שיסוקר בידי אלוף במיל' אייל אייזנברג, מפקד פיקוד העורף לשעבר; יעל יריב, סמנכ"לית בכירה באיילון, תדבר על חשיבות סכום נוסף בביטוח רעידת אדמה; תא"ל במיל' ירון רוזן, לשעבר ראש מטה הסייבר בצה"ל, ירצה בנושא חשיבות עולם הסייבר.

אלוף במיל' אייל אייזנברג | צילום: מתוך ויקיפדיה

פאנל נוסף יתקיים בנושאים: ביטוח קבלנים, חבויות של בתי עסק, אחריות מקצועית של סוכני ביטוח. הרצאה מסקרנת בנושא ביטוח ביטול אירועים יעביר עודד צסרקס, נציג אינטגרו בישראל; שחר שרצקי, סמנכ"ל ביטוח באיתוראן יספר על התאמת ביטוח לפי משתמש.

בכנס ישולבו דרכים חדשות להעברת אינפורמציה מקצועית בדרך יישומית; כך למשל, יתקיים משפט מבוים בנושא פריצה לבית עסק בהשתתפות השופטת אסתר דודקביץ. ביום השני של הכנס יתקיים רב־שיח בהנחייתה של העיתונאית סיון כהן, מגישת תכנית "הכל כלול" בערוץ 10. בפאנל שיעסוק ב"נושאים בוערים" בתחום הביטוח ישתתפו חברי הכנסת: נורית קורן, עליזה לביא ועודד פורר. כן ישתתפו אסף מיכאלי, סגן בכיר לממונה על שוק ההון; ירון גינדי, נשיא לשכת יועצי המס; סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הוועדה האלמנטרית בלשכה וסו"ב רחל כבודי, ראש מערך קשרי חוץ ויח"צ בלשכה; ביום ה', עו"ד ג'ון גבע ירצה בנושא גניבת רכב מחניון.

סו"ב משה ברקת | צילום: אוראל כהן

מושבים ייחודיים ופעילויות מיוחדות ייועדו לצעירי הלשכה, כשעל התכנים (ראה ידיעה נפרדת) אחראית הוועדה לסוכנים צעירים והכשרת הסוכן בראשות סו"ב דביר רפ.

במהלך הכנס יערכו הופעות של יהודה קיסר, שלום חנוך שיארח את קרולינה, יוני רועה שיארח את אפרת רותם, רוני דלומי, חיים משה וטריפונס. כמו כן תתקיים הופעה של הסטנדאפיסט בן בן ברוך.

וכמובן – חידון הסוכנים, סקר שביעות רצון מחברות הביטוח ופעילויות חברתיות ובידור בשפע.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email