שרים, חברי כנסת ובכירי ענף הביטוח ישתתפו בכנס הפנסיוני באילת

הכנס יכלול הרצאות מקצועיות ומעשירות במושבי הבוקר, וסדנאות מעשיות במושבי אחר הצהריים; המשתתפים יהנו מהופעות של יהורם גאון ומאיה בוסקילה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שרים, חברי כנסת ובכירי ענף הביטוח הבטיחו את השתתפותם בכנס הפנסיוני שיתקיים ב־11־14 במרץ 2019 במלון רויאל ביץ’ באילת. ביום שלפני הכנס הפנסיוני יתקיים באילת הכנס השנתי של מועדון MDRT ישראל שכולל ערב גאלה והרצאות.

הכנס הפנסיוני יתחיל השנה מוקדם יותר, כשכבר ביום שני (ה־11 במרץ) יתקיימו הרצאות מקצועיות משעות הצהריים. בין היתר תתקיים סדנה בנושא עריכת הסכם שכר טרחה אותה יעבירו עו”ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של לשכת סוכני ביטוח, וסו”ב רון קשת, חבר הוועדה הפנסיונית.

שקד | צילום: שלומי יוסף, באדיבות פורבס ישראל

ביום שני בערב יתקיים אירוע הפתיחה החגיגי של הכנס, בהנחייתו של העיתונאי שרון גל, באולם הפביליון של מלון הרודס, ובו יישאו דברים נשיא הלשכה סו”ב ליאור רוזנפלד, שרת המשפטים איילת שקד, יו”ר קבוצת הראל יאיר המבורגר, נשיאת לשכת רו”ח איריס שטרק ונשיא לשכת יועצי המס ירון גינדי. הערב יסתיים בקוקטיילים, כיבוד ומסיבה בשיתוף חברת איילון ביטוח.

במושב הבוקר של יום שלישי יתארח הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון ד”ר משה ברקת, שידבר על “הסוכן בראי הרשות”; תא”ל במיל’ מופיד גאנם, קצין לוגיסטיקה לשעבר וסמנכ”ל משרד המשפטים בהווה, ירצה על התעשייה הביטחונית ותרומתה לכור ההיתוך הישראלי; נשיא הלשכה יתארח בראיון אחד על אחד עם שרון גל.

עמיר טל, מנכ”ל המסלקה הפנסיונית, ידבר על ניוד בין קופות ופרופ’ זיו רייך, דיקאן ביה”ס לביטוח במכללה האקדמית נתניה ירצה על שערוך נכסים לא סחירים; בהמשך יתקיים עימות בנושאים כלכליים ערב הבחירות, אותו ינחה עמית סגל, הפרשן הפוליטי של ערוץ 12.

סו”ב אבי אקהאוס יביא את חידון הלשכה בפני הסוכנים; ח”כ משה גפני, יו”ר ועדת הכספים, ידבר על “הסוכן בראי הוועדה”; את יום שני יסיים איש העסקים והיזם שי אראל, מי שזכה בהישרדות וידבר על איך לנצח משברים. מושב הצהריים ייוחד לסדנאות מעשיות אותן יעבירו חברי הוועדה הפנסיונית בלשכה בנושאים: סעיף 21 וגילוי נאות, חוזר השירות ואמנת שירות וחוזר הצירוף וניהול פגישה. שני מושבי הצהריים ייוחדו לסדנאות בנושאים אלו, וילוו אותן עורכי הדין ליאור קן דרור וניצן הראל, יועצים משפטיים למחוזות הצפון, השפלה והדרום בלשכה.

גפני | צילום: באדיבות הלשכה

בערב יתקיים המופע המרכזי באולם פביליון ובמרכזו הופעה של מאיה בוסקילה עם הפרויקט של רביבו. במהלך הערב גם יחולקו פרסים לזוכי חידון הלשכה. מושב הבוקר של יום רביעי ייפתח בהרצאתו של סו”ב אודי אביטל, יו”ר הוועדה הפיננסית בלשכה, על הסדרים פנסיוניים למשרתי הקבע; חברי הכנסת מיקי זוהר ועודד פורר יישאו דברים בהמשך; תא”ל במיל’ אבי בניהו, דובר צה”ל לשעבר, יישא הרצאה מעניינת בנושא אתגרי הביטחון במזרח תיכון הפכפך.

סוכני הביטוח וחברי הוועדה הפנסיונית שחר שמאי ואלון דור ידברו על תמחור הטיפול במעסיקים (שמאי) ומודל ההשקעה בפנסיה (דור); אחריהם ירצה איתי ברדה, מנהל הלמן אלדובי קופות גמל ופנסיה, על הערכות הסוכן לקראת סיום הסכמי צירוף לרבים להסדר פנסיוני.

לאחר מכן יתקיים פאנל בנושא מוצרים אלטרנטיביים אותו ינחה העיתונאי רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף תקשורת. בפאנל ישתתפו מנכ”לי חברות ההשקעות טריא – יאיר בן דויד, אינטגו – אילן בויקו, בלנדר – ד”ר גל אביב, וולסטון נדל”ן – עו”ד גיא קרן, וגם סו”ב אודי אביטל, יו”ר הוועדה הפיננסית. בסוף המושב ייחשפו תוצאות סקר שביעות הרצון של הסוכנים הפנסיוניים מהיצרנים בתחום.

המבורגר | צילום: יח"צ

המופע המרכזי שיתקיים בערב בפביליון, יארח את הזמר הלאומי, זוכה פרס ישראל, יהורם גאון. לאחר המופע – מסיבת דיסקו עם שירי שנות השמונים.

יום חמישי, יום נעילת הכנס, ייפתח בהרצאה של סו”ב רון קשת על הסוכן כמותג; עו”ד אורלי ג’רבי, שותפה בכירה בפירמת עוה”ד הרצוג פוקס נאמן, תדבר על תיקון 16 והשכר בהסדר פנסיית חובה; אייל גורן, מנכ”ל פסגות קרנות נאמנות, יספר על הפסיכולוגיה של משקיעים.

עו”ד עדי בן אברהם יאיר את עיני הסוכנים על אחריותו המקצועית של הסוכן הפנסיוני לאור הפסיקה; רו”ח רונית כהן, מנהלת תחום בכירה קופות גמל ברשות המסים, תסיים את החלק המקצועי של הכנס עם הרצאתה על תיקון 190.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email