שר הכלכלה אלי כהן: "מאז שנכנסתי לכנסת בשנת 2015 פעלתי למען סוכני הביטוח"

כ־200 משתתפים הגיעו לכנס שארגנה סוכנות תלפיות ; בין הנואמים היה גם שר הכלכלה, נשיא הלשכה רוזנפלד ונציגים מחברות הביטוח השונות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־200 משתתפים הגיעו לכנס שארגנה סוכנות תלפיות בראשותו של ראובן טיטואני, ביניהם סוכנות וסוכני ביטוח, מנהלים של חברות ביטוח ומשנים למנכ"ל. בין הנואמים בכנס, שנערך בכפר המכביה ברמת גן תחת הנושאים פנסיה ורגולציה, היה גם שר הכלכלה, אלי כהן, שקבע "מאז שנכנסתי לכנסת בשנת 2015 פעלתי למען סוכני הביטוח".

לדברי כהן, עולם הביטוח עצמו משתנה והופך להיות גם עולם של השקעות וחיסכון. "אנשים חיים יותר, לכן צריך לחסוך יותר. בשביל זה הובלתי ב־ 2017 את חוק פנסיה לעצמאים", אמר שר הכלכלה. שר הכלכלה התייחס גם לעודף הרגולציה בתחום וקבע כי יש צורך לתקן זאת: "אני חושב שד"ר משה ברקת, שהגיע מעולם הביטוח, יפעל יותר במתינות ולא יוציא כל יום חוזר. חשוב לשמור על יציבות הגופים המוסדיים".

אלי כהן בכנס תלפיות | צילום: יח"צ

אני עובד בצמוד לנשיא הלשכה ליאור רוזנפלד, הקשר התחיל עוד בתקופת הנשיא הקודם אברמוביץ וסוכני הביטוח חשובים לי כי הם חשובים לכלכלה". מלבד השר כהן השתתפו בכנס תלפיות גם נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, יועץ הלשכה, עו"ד ליאור־קן דרור, וכן שי אביסירא, סמנכ"ל בכיר בהפניקס ושמוליק מיוני ממגדל.

בנוסף, נהנו המשתתפים מהרצאות של מנהל יוניט בכלל, ערן דרדח, שהציג את המוצר החדש של החברה – "פנסיה מבטיחה", המשווה את דמי הניהול לשווי הנכסים, דמי ניהול שיורדים ככל שמתבגרים וצוברים נכסים. אחריו עלתה מוריה שמואל מהראל, שסיפרה על החוזר שנכנס לתוקף ועל התקנון בפנסיה שמגדיר וקורע את זכויות וחובות עמיתי הקרן. ובהמשך עלו ג'ורג' דיק, מנהל מכירות מחוזי במנורה, שהציג את המוצר Perfect , שמעניק כיסוי פנסיוני שמאגד קרן פנסיה, מטריה וריסק, ולבסוף עלתה אילנית פלד, מנהלת מקצועית בחברת SMS , שסיפר על מסמך ההנמקה החדש שנכנס לתוקף ב־1 ביולי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email