שר העבודה שמולי: "אני תומך באופן עקבי בחיזוק סוכני הביטוח שמסייעים למבוטחים מול החברות"

בראיון שהעניק ח"כ שמולי במסגרת כנס אלמנטר הוא התייחס גם לפרנסת הסוכן ובניסיונות לפגוע בה בשנים האחרונות. "חובה לתת לסוכנים להמשיך ולהתפרנס בכבוד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"ביטוח זה עניין רציני ולכן אני מעדיף לחזק ככל שניתן את סוכני הביטוח, אני תומך בהם באופן עקבי כדי שיתפרנסו בכבוד וגם יעזרו למבוטחים מול חברות הביטוח הגדולות".

כך אמר שר העבודה, הרווחה והשרותים החברתיים ח"כ איציק שמולי (עבודה) בראיון מיוחד לטלי מץ ("ערוץ 13") שהתקיים במסגרת הכנס האלמנטרי של הלשכה.

איציק שמולי | צילום: אופיר אייב

"כשאתה מגלה ביום צרה שיש לך ביטוח לא תקף או לא מספק מבחינת הכיסוי שלך, ואז אתה נלחם מול חברת הביטוח, זה רגע קשה שאפשר להימנע ממנו. לכן אני תומך במעמד ובעצמאות של סוכני הביטוח", אמר השר שמולי והוסיף: "אתם הסוכנים עושים מלאכת קודש כשאתם עוזרים למבוטחים מול חברות הביטוח כדי שיקבלו את מה שמגיע להם; מצד שני חובה לתת לכם להמשיך ולהתפרנס בכבוד בענף הזה, דבר שלא פעם או פעמיים היה בשנים האחרונות תחת איום".

בהתייחסו למשבר הקורונה ציין השר שמולי, כי הוא דוחף עם משרדים אחרים לאמץ את המודל הגרמני, שבו הממשלה מממנת את שכר העובד למעסיק, אם הוא לא מפטר אותו: "מקווים שנשכנע את כל גורמי הממשלה לתמוך בכיוון הזה".

כשנשאל על עתידו הפוליטי והאפשרות שיעמוד בראש מפלגת העבודה, אמר שמולי: "תיק הרווחה אינו תיק על הדרך שנועד לקדם אותי – מבחינתי התיק הזה הוא משימת חיים". 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email