שיתוף פעולה מוצלח של מחוז דרום עם מחוז ירושלים ביום עיון בים המלח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יפת בקשי, יו”ר מחוז באר שבע והדרום, ויו”ר מחוז ירושלים שמוליק אשורי, קיימו יום עיון עשיר וכיפי לשני המחוזות שהתקיים לפני שבוע במלון קראון פלאזה בים המלח.

לאירוע הגיעו למעלה מ־120 סוכנים, ”אני 6 שנים בתפקיד, ומעולם לא הייתי נרגש כל כך, כי לבד לא הייתי יכול להרים אירוע כזה, ושיתוף הפעולה עם מחוז ירושלים הביא לכך שיכולנו לייצר יחד חגיגה אמיתית לסוכנים“, אמר בקשי ל“ביטוח ופיננסים“.

יום העיון נפתח בדברי הפתיחה של בקשי ואשורי, שבירכו את הנוכחים; בקשי אף נפרד והעניק מגן הוקרה למנהל היוצא של סניף ”כלל“ בבאר שבע, אייל סיטי, ובירך את מנהל הסניף הנכנס, רן ברעם.

מימין: חמו, בקשי ואשורי. לאירוע הגיעו למעלה מ־120 סוכנים
מימין: חמו, בקשי ואשורי. לאירוע הגיעו למעלה מ־120 סוכנים

הכנס אורגן בשיתוף עם חברת כלל ביטוח וחברת פוינטר; רוני ששון, סמנכ"ל בכיר מנהל מרחב ירושלים והדרום ב"כלל", נשא דברי ברכה; ברעם, מנהל סניף "כלל" הרצה על "מכירות בעידן המסלקה הפנסיונית"; סיימון עוז, מנהל מכירות ב"פוינטר" סיפר על "חדשנות טכנולוגית בעולם הרכב".

אליעוז רבין סיפר על התכנית "סוכן 2030 "ויישומה; אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה, סיפר על "רגולציה באלמנטר – מהלכה למעשה"; עו"ד ליאור טומשין, מ"מרקמן את טומשין" סיפר על "מיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי ורשויות המס". את יום העיון סיימה הרצאתו המרתקת של אוהד חמו, כתב חדשות ערוץ 2 ,שהפך למבוקש מאד בכנסי הלשכה, בנושא "ישראל והפלסטינים – לאן".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email