שת"פ עם עיריית ב"ש לקידום המכללה לפיננסים וביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מימין: אברמוביץ, דנילוביץ' ובקשי
מימין: אברמוביץ, דנילוביץ' ובקשי

 

נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ, מנכ"ל הלשכה רענן שמחי ויו"ר מחוז באר שבע והדרום יפת בקשי, נפגשו בתחילת השבוע עם ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', ומנכ"לית העירייה, אבישג אבטובי. מטרת הפגישה הייתה קידום השלוחה החדשה בבאר שבע של המכללה לביטוח ופיננסים של לשכת סוכני הביטוח.

לדברי בקשי, הפגישה היתה חמה ולבבית, גם על רקע שיתוף הפעולה של הלשכה עם העירייה בכל הקשור לתרומה לקהילה. "אשתקד השקענו במרכז 'יעל' לקהילה האתיופית בשיקום ושיפוץ המרכז", סיפר, "במשך יומיים עבדנו בשיתוף העירייה ובמימון איתוראן, והפכנו את המרכז למקום לתפארת. הבטחנו לראש העיר שנדאג גם למרכז לנערות חרדיות".

הקמת המכללה בבאר שבע נעשתה על רקע ההבנה שקיים מחסור ניכר בסוכני ביטוח בדרום, וכדי להקנות מקצוע נדרש לתושבי הדרום שרוצים בכך. אזור הדרום עובר בשנים האחרונות צמיחה אדירה, והצורך באנשי מקצוע בביטוח ופיננסים הולך וגובר.

במכללה לומדים כיום 25 תלמידים את מקצוע המימון והפיננסים, ו־17 תלמידים סיימו לימודי יסודות הביטוח. לדברי בקשי, גם חברות הביטוח מכירות בצורך ובפוטנציאל שטמון בדרום, ובהכשרת סוכני ביטוח באזור. "איילון מאמצת את השלוחה ומספקת עזרי לימוד. הראל מספקת מלגות. כלל-ביטוח הזמינה סוכנים וסטודנטים מהמכללה לימי כיף", סיפר בקשי.

"בפגישה ביקשנו להעמיק את שיתוף הפעולה כדי לקדם את הלימודים בשלוחה בבאר שבע באוניברסיטת בן גוריון ובמכללות אקדמיות בבאר שבע", אמר נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ. בקשי מסביר כי "אנחנו רוצים סיוע מהעירייה בקשר עם אותם מוסדות, כדי להחדיר בהם את נושא הביטוח והפיננסים. מדובר בסטודנטים שממילא לומדים חלק ניכר מיסודות המקצוע, כמו מימון, כלכלה או סטטיסטיקה. רואה חשבון, עורך דין, או יועץ השקעות שילמדו גם ביטוח ופיננסים יוכלו לשדרג את היכולות שלהם ולתת פתרונות רחבים יותר ללקוחותיהם. הסיוע שאנחנו מבקשים הוא בשיווק והפצה – לא במימון. הבטחנו לראש העיר לדאוג למקומות עבודה לסטאז' של הסטודנטים – אם זה בסוכנויות ביטוח, חברות ביטוח או סוכנויות הסדר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email