תגמול לסוכנים: מבצע יעדים ייחודי בחברת כלל

החברה מחזקת את תיירות הפנים באמצעות מבצע יעדים לסוכני החברה, בסיומו יוענק למאות מהסוכנים נופש משפחות בעיר אילת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים משיקה בימים אלה מבצע יעדים לסוכני החברה, בסופו יוענק לזוכים – מאות סוכנים ובני משפחותיהם – סוף שבוע בחודש אוקטובר במלון קלאב הוטל בעיר אילת.

המבצע מתייחס לתחום הביטוח האלמנטרי ובו ענפי רכב, דירה ומשכנתאות ועסקים ולתחום הסיכונים, הפיננסים וחיסכון ארוך טווח.

יש לציין, כי לעומתה, חברת הפניקס הציעה לסוכניה הפיננסיים מבצע לעידוד מכירות כשהעומדים ביעדים יקבלו  "בילוי בלי הפסקה בלאס-ווגאס וניו-יורק".

ירון שמאי | צילום: סיון פרג', באדיבות כלל

בתגובה על החלטת כלל ביטוח, אמר מאיר יצחק הלוי, ראש העיר אילת: "העיר אילת מהווה מנוע צמיחה תיירותי משמעותי בישראל והיא מתמודדת, בימים אלה, עם השלכות משבר הקורונה שהשפיע רבות על פעילותה התיירותית של העיר. אני מברך את חברת כלל ביטוח ופיננסים שבחרה לחזק את תיירות ותושבי אילת באמצעות אלפי סוכנים ובני משפחותיהם שיגיעו לנפוש בה וממתין בציפייה לנופשים הרבים שצפויים להגיע לאילת בחודשי הקיץ הקרובים".

לדברי נור עאמר מנכ"ל קלאב הוטל: "אנו גאים על שיתוף הפעולה ארוך השנים עם כלל ביטוח ופיננסים ושמחים לארח אצלנו את הסוכנים ובני משפחותיהם. במרץ האחרון דורג קלאב הוטל בדירוג חמישה כוכבים סופיריור על ידי משרד התיירות, וזאת לאחר השקעה של מעל 100 מיליון שקל בשדרוג המלון. אין לי כל ספק כי צפויה לכולם חוויה בלתי נשכחת".

ירון שמאי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת לקוחות והפצה, ציין: "בימים אלה, אנו חוזרים במלוא המרץ לשגרת עבודה ומשיקים לסוכנינו מבצע יעדים, בסיומו יוענק לסוכנים שיעמדו ביעדים שהוגדרו, סוף שבוע משפחות סוכנים באילת. בדרך זו, אנו גם מתגמלים את סוכנינו וגם תומכים בתיירות הפנים בארץ, תחום שאנו מרגישים מחויבים לחזק בימים אלה".

מהחברה נמסר, כי הסוכנים ובני המשפחות ייהנו ממתקני המלון המשודרגים ובהם חדרים מרווחים, מתחמי בריכות וספא, מתחמי הופעות וכנסים, מתחם גיימינג חדשני לילדים, וזאת לצד חוויה קולינרית בין לאומית. כמו כן, ייהנו הסוכנים מתוכנית אומנותית מגוונת ובה – הופעות של מיטב האומנים, מופעים לילדים, מתחמי אוכל מושקעים, פעילויות לכל המשפחה, פארק מים ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email