תואר יקיר המחוז הוענק ליו“ר מחוז י-ם לשעבר צביקה אמיתי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

”החיבוק של אריה אברמוביץ, שמואל אשורי, אודי כץ, וכל הנהלת הלשכה – פעילים ועובדים, חבריי במחוז ירושלים, משפחתי וחבריי בחברות הביטוח ובמחוזות, פעילים ו‘סתם‘ חברים, מחייבים אותי להמשיך ולתרום, לתרום ולתרום – כי התורם הרי לעצמו תורם ולחברה“, כך אמר יו“ר מחוז ירושלים לשעבר צביקה אמיתי, שקיבל את תואר ”יקיר המחוז“, עבור פועלו רב השנים במחוז ובלשכה.

הענקת התואר התקיימה במהלך יום עיון שערך מחוז ירושלים בנושא ”בריאות ופיננסים“ במתחם האירועים ארטימיסיה בעיר, שאליו הגיעו כ-150 סוכנים. לדברי יו“ר המחוז שמואל אשורי, ”בפתיחת יום העיון ציינתי כי אנחנו רוצים לגייס סוכנים נוספים לפעילות בוועד המחוז“. ליום העיון הגיעו גם נשיא הלשכה לשעבר, אודי כץ, חברי הוועד המנהל ובכירים מענף הביטוח, בהם מנהל סניף ירושלים של מנורה, דוד בורשטיין.

בין הדוברים: קלרה שני, מנהלת דסק ביטוח ארצי S4G, סיפרה על חשיבות הריידר לדירות; תמר הראל משגריר הרצתה על מרכזי השירות של שגריר; אודי אביטל, חבר בתת הוועדה לפיננסים, סיפר על תוכניות פיננסיות לסוכן הביטוח; ד“ר אודי פרישמן, יועץ הלשכה בתחום הבריאות והסיעוד, הרצה על סוגיות בחיתום וחידושים בסל התרופות; רו“ח רמי מימון, יועץ הלשכה לענייני מיסוי, הרצה על הכנסות הסוכן ממקורות שונים ועל הפרסים שמעניקות חברות הביטוח לסוכנים; ועו“ד רויטל דויטש ממשרד שושי את שבע דיברה על היקף חובת הגילוי בביטוחי בריאות.

את יום העיון חתם נשיא הלשכה אריה אברמוביץ עם “בינינו לבין עצמנו”. אשורי מציין כי המתחם שבו התקיים יום העיון היה נהדר. “הסוכנים נהנו מאוד. הם אמרו שהיה מצוין, וגם התכנים היו טובים”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email