תואר נשיא כבוד של הלשכה הוענק לסו"ב יוסי מנור

מנור הודה על הכבוד הרב לו זכה, והאיץ בממונה על הביטוח: "הגיע הזמן להעניק לסוכני הביטוח את ההערכה המגיעה להם"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בטקס מרגש העניק נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, תואר נשיא כבוד של לשכת סוכני ביטוח לסו"ב יוסי מנור. מנור, כיום יו"ר MDRT אירופה, היה בעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח ויו"ר MDRT ישראל, והוא מהוותיקים בענף ומהבולטים בפעילי בלשכה.

"אני חש התרגשות רבה לעמוד כאן", אמר מנור. "הלכתי דרך ארוכה ומפותלת כדי להגיע ליום הזה, אבל הטקס הוא לא רק שלי. אני חושב שלפני הכל, הטקס מעיד על הקשר המיוחד שיצרנו בלשכה שלנו בינינו לבין עצמנו – הסוכנים והסוכנות. מדובר בערכים ותרבות ארגונית שיצרו נשיאי הלשכה בעבר ובהווה, ערכים ותרבות שמתבססים על חשיבה לטווח ארוך, ועל הסתכלות חברתית לשכתית כוללת".

אריה אברמוביץ ויוסי מנור בכנס אלמנטר

בפנותו הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון דורית סלינגר, אמר מנור: "אנחנו נמצאים תחת רגולציה מחמירה מזו הנהוגה במערב אירופה, ארצות הברית וקנדה. לפני שאת ממריאה לתפקיד
המאתגר הבא, אני פונה אלייך, כי הגיע הזמן להעניק לסוכני הביטוח את ההערכה המגיעה להם".

מנור אף פנה למנכ"לי חברות הביטוח ואמר: "השינויים בענף מחייבים אתכם להעמיד את כל הכלים הטכנולוגיים לרשות הסוכנים ולא רק לערוצי ההפצה. רק סוכני הביטוח יעניקו לכל המשפחות בישראל מטריית ביטוחים נאותה". מנור הודה לאברמוביץ ולחברי הוועד המנהל של הלשכה על החלטתם להעניק לו את התואר. הוא הודה גם לחברי MDRT ישראל על שיתוף הפעולה והפירגון להם זכה, כמו גם למנכ"לי הלשכה מולם עבד לאורך השנים. תודה מיוחדת הקדיש ליועץ המשפטי עו"ד ג'ון גבע על אין ספור שעות עבודה משותפות. לבסוף הודה מנור לבני משפחתו – ילדיו וממשיכי דרכו, שי, קרן ועדי, ולרעייתו זיוה מזה 48 שנה שאפשרה לו לעסוק בפעילות ציבורית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email