תוכנות למשרד הסוכן: השבוע נערכה השתלמות שלישית בסדרה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת שיתוף הפעולה של הוועדה הטכנולוגית של לשכת סוכני הביטוח והמכללה לפיננסים וביטוח התקיימה השבוע ההשתלמות השלישית בסדרה שנועדה לחשוף את מגוון התוכנות והיישומים הקיימים בשוק עבור משרד הסוכן בפני חברי הלשכה.

את ההשתלמות הנחו יו"ר ועדת הטכנולוגיה סו"ב עמוס גואטה וסגנו סו"ב מוטי הרשקו, שמסרו כי ההשתלמות זכתה להצלחה רבה של אלפי צפיות בשידור החי ובווידאו שעלה לדף הפייסבוק של המכללה.

צילום מסך מתוך ההשתלמות המקוונת

בפאנל השתתפו עקיבא קליימן וצפריר קגן מחברת תותים, מובילת שוק בפיתוח מוצרים, שיווק פתרונות ומתן שירותים עם ערך מוסף לגופים בתחום הביטוח, הפנסיה והפיננסים בישראל. הם סיפרו על מוצר החברה "חיים טובים", לייעוץ הוליסטי, עם התאמה אישית שמייצר יותר מכירות לסוכנים בכל פגישה. שילוב אידיאלי של תוכנה היברידית המאפשרת גמישות עבודה לסוכן.

כמו כן, הוצגה הפגישה הדיגיטלית  – הפלטפורמה העתידית של סוכני ביטוח, חברות ביטוח והבנקים: ביצוע ייעוץ דיגיטלי בשיטת שירות עצמי שמאפשרת לסוכנים לבצע עשרות רבות של פגישות ביום, תוך עמידה בדרישות הרגולציה.

מאיר שטרית מחברת עתיד, בעלת התוכנה הוותיקה לניהול סוכנות הביטוח ומתמחה בפיתוח והתאמת התוכנה לצורכי הלקוח – סיפר על יתרונות התוכנה הרחבה וגם על כלים למדידת רווחיות הסוכנות עם השוואה לשנים קודמות.

בפאנל השתתף גם אייל שוורץ מחברת טראסטי, שהיא מיזם ביטוח דיגיטלי המייצר פלטפורמת מרקט פלייס לשיווק ביטוחים אונליין עם פילוח סוגי הלקוחות;  וכן יועץ הלשכה סולי הוד וניצן גוטמן נציג חברות מרכזיות בענן, שסיפרו על יתרונות המרכזייה לתצורת ענן.

המטרה המרכזית – חשיפה

גואטה: "כפי שהדגשנו מספר פעמים בעבר, אין אנו ממליצים על אף חברה ואו תוכנה במסגרת ההשתלמויות שאנו מארגנים וכל מטרתנו לחשוף בפני הסוכנים את מגוון התוכנות הקיימות בשוק.

"כאן המקום להודות לאלה שטרחו מאחורי הקלעים להביא לעולם את ההשתלמות הזאת ורבות אחרות במסגרת המכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה: סו"ב חווה פרידמן יושבת ראש ועדת המכללה, דבי מורנו מנהלת המכללה, שי בלייך מנהל מערכות המידע על הצד הטכני של הזום, מוטי ארבל מנכ"ל הלשכה, סו"ב ליאור הורנצ'יק ממלא מקום נשיא הלשכה שמלווה מקרוב את פעילות ועדת הטכנולוגיה. אנו מזמינים אתכם להשתלמויות הבאות בסדרה שם נציג חברות נוספות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email