תוכנית ביטוח חדשה לנהגים צעירים מבטיחה תגמול על נהיגה בטוחה

הפוליסה החדשה של איילון מייתרת את הצורך להפעיל את הביטוח לפני כל נסיעה, אינה כוללת הגבלת קילומטרז' ומבטיחה תגמול על נהיגה בטוחה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחקרי שוק שערכה איילון חברה לביטוח בקרב הורים לצעירים שהתנסו בתוכניות הביטוח לנהגים צעירים ששווקו בישראל בשנים האחרונות, העלו מקרים רבים של נהיגה ללא ביטוח. חלקם שכחו להפעיל את הפוליסה בתחילת הנסיעה, לאחרים  התברר בדיעבד כי הם נהגו ברכב לאחר שכבר מילאו את מכסת הקילומטראז' שהוריהם רכשו, ויש מי  שמיהרו ולקחו רכב אחר מאשר זה שאותו המשפחה ביטחה בביטוח הייעודי.

לנוכח מצב זה, גיבשו מומחי איילון את Ayalon Young – תכנית ביטוח לנהגים צעירים, הראשונה מסוגה בארץ, המציעה יתרונות ייחודיים לנהגים הצעירים: נהיגה ללא הגבלת קילומטראז' – הגבלה המקובלת בפוליסות אחרות בתחום; נהיגה ללא צורך בהפעלת הביטוח בתחילת כל נסיעה – הגבלה אשר עלולה לסכן את הנהג הצעיר בנהיגה ללא כיסוי ביטוחי במקרה ושכח להפעיל את הביטוח, כנדרש בחלק מהפוליסות האחרות בשוק; עידוד הנהג הצעיר לנהיגה בטוחה באמצעות מתן הטבות וצ'ופרים וכן אפשרות נהיגה על רכבי המשפחה הגרעינית המבוטחים באיילון (עד 3 רכבים, ברכישת הכיסוי).

נהג צעיר. תגמול על נהיגה בטוחה. צילום: shutterstock
ניטור הרגלי הנהיגה

בנוסף, התוכנית מתגמלת נהגים צעירים על נהיגה בטוחה באמצעות חיישן חכם ברכב המקושר לאפליקציה ייחודיות בטלפון הנייד של הנהג ושל הוריו. החיישן מודבק לשמשת הרכב בצורה פשוטה, מנטר את הרגלי הנהיגה ושולח לנהג הצעיר טיפים ועצות שימושיות כיצד להגביר את בטיחות נהיגתו. המערכת משקללת את נתוני הנהיגה ומזכה את הנהג הצעיר בנקודות זכות על נהיגה בטוחה. הנקודות מצטברות ב"ארנק דיגיטלי" ובסיום כל חודש יכול הנהג הצעיר לממש הטבות לבחירתו, כגון שוברים לקפה ומאפה ב-Yellow ומשקאות מפנקים ב-Rebar. את ההטבה הראשונה מקבלים הנהגים מיד בסיומה של הנהיגה הראשונה. איילון אף שילבה באפליקציית התוכנית המלצות של עמותת "אור ירוק" בנושא נהיגה בטוחה לנהגים הצעירים ולהורים.

התהליך האסטרטגי של יצירת השירות הביטוחי החדש והמוצר הדיגיטלי בוצע בשיתוף פעולה עם חברת זמינגו, המתמחה באפיון, עיצוב ופיתוח מוצרים ושירותים דיגיטליים מקצה לקצה.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון, ציין עם השקת Ayalon Young כי: "מדובר במוצר ביטוחי פורץ דרך שמיושם לראשונה בישראל בקרב נהגים צעירים. המוצר נבנה על תשתית של טכנולוגיה ייחודית מחו"ל ונותן מענה מלא וייחודי לצרכים של המבוטחים. המוצר מכוון את הנהגים הצעירים לנהיגה נכונה ובטוחה ולשיפור מתמיד ובזאת אנו רואים גם ערך ומסר חינוכי".

רוני ליכטנשטיין-שני, מנהלת אגף מטה חדשנות ומשאבי אנוש באיילון אומרת כי התוכנית החדשנית מוכיחה כי אפשר לייצר WIN-WIN בביטוח, גם ללקוחות, גם לחברת הביטוח וגם לעודד נהיגה בטוחה. אנו מציעים היום לסוכני איילון וללקוחותינו מוצר דיגיטלי חדשני נוסף, ראשון מסוגו, מונחה טכנולוגית UBI (Usage based insurance) תוך שימת דגש על חוויית הלקוח ותוך שילוב של פלטפורמת הטבות, מעין 'ארנק דיגיטלי' המתגמל על נהיגה בטוחה".

יעל יריב, מנהלת אגף ביטוח כללי-פרט באיילון, מוסיפה: "Ayalon Young פותחה בשיתוף פעולה  עם חברת Scope Technology המובילה בתחום הרכב המחובר (CONNECTED CAR)".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email