“תוכנית השתלמות שהמוטו שלה הוא שמחה"

למעלה מ־50 סוכנים השתתפו בהשתלמות שערכה הלשכה בבלגרד, סרביה; סו”ב מאיר רוטברג, מארגן ההשתלמות: “תודה למשתתפים הרבים שבאו - זוהי רק ההתחלה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ־ 50 סוכני וסוכנות הלשכה ובני/בנות הזוג (סה”כ כ־100 איש ואישה) השתתפו בהשתלמות המוצלחת במיוחד שנערכה לראשונה מחוץ לישראל, בעיר בלגרד.

סו”ב מאיר רוטברג, יו”ר ועדת הרווחה בלשכת סוכני ביטוח, שאירגן את ההשתלמות ומבטיח עוד כמוה, מספר: "אמר לי פעם יהודי גדול ש'מצווה גדולה להיות בשמחה' – אבל ההמשך של המשפט הוא 'תמיד'. אז אמרתי לשרון אשתי היקרה, המונח תמיד אומר שגם כשקשה, גם שהכל נראה שחור, קל וחומר כשטוב והכל ורוד – חייבים כל דבר לעשות בשמחה.

מאיר רוטברג, ישראל גרטי ומומי סלע | צילום: באדיבות הלשכה

"כך נולד לו גם הרעיון לעשות השתלמות סוכנים בבלגרד, סרביה. אז בניתי תוכנית שלמה שהמוטו שלה הוא 'שמחה', כי כך משיגים את העיקר ומזניחים את הטפל, מסתכלים לטוב בעיניים ונהיים יותר טובים.

"מבחינתי זאת היתה יריית הפתיחה לעוד השתלמויות שאארגן עבור הלשכה, כיו״ר וועדת הרווחה האמון על רווחת הסוכן והתקדמותו בשלל מרחבים ובמגוון נושאים. תודה להנהגת הלשכה ובראשם סו"ב ליאור רוזנפלד וסו"ב ליאור הורנצ'יק על הקרדיט הבלתי פוסק והפרגון התמידי, מתוך הבנה שנבחרנו לשנות, נבחרנו לעשות ובעיקר נבחרנו להיות דוגמה ומופת שאפשר לעשות הכל בשמחה, בפרגון, באהבה ולהביא תוצאות הכי טובות שרק אפשר.

"תודה למשתתפים הרבים שבאו וסליחה כי היו כאלו שרצו וההרשמה נסגרה. כפי שהבטחתי זוהי רק ההתחלה. ותזכרו תמיד – 'מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד’”.

לציין, כי בהשתלמות השתתפו שלושה מחברי הוועד המנהל – סמי זילכה, ישראל גרטי ודני קסלמן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email