תוקף הביטוח הסיעודי הקולקטיבי מסתיים בעוד שבועיים

חברות וחברי הלשכה - מהרו להמיר את הפוליסה; מבצעי הנחה משמעותיים לפוליסת המשך פרטית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במהלך השנתיים האחרונות תזכרנו את ציבור הסוכנים והסוכנות המבוטחים בביטוח הסיעודי הקולקטיבי לחברי הלשכה כי ב־31 במרץ 2020 הפוליסה מגיעה לתום תוקף. שכנענו את המבוטחים להקדים ולהמיר את הפוליסה לביטוח פרט ולו על מנת להצטרף בגיל צעיר יותר משום הפרמיות הגבוהות בגילאים המבוגרים. ציבור קטן אכן רכש פוליסת פרט.

בעוד כשבועיים הפוליסה פוקעת. למעלה משנה אנו בליסוב קיימנו מפגשים רבים עם כלל חברה לביטוח שראשיתם היה ניסיון להמשיך את רצף הביטוח הקולקטיבי, זאת עד שהמפקח על הביטוח הורה חד משמעית על ביטול ואי חידוש של כל פוליסה המגיעה לתום תוקף.

עוזי ארגמן | צילום: באדיבות המצולם

השלב השני היה לשמר את ההנחות שיש בפוליסה בעת מעבר לביטוח פרט. גם נושא זה הצריך מפגשים אחדים ולבסוף סוכמו תנאי פוליסות פרט המשכיות גם למבוטחים שרכשו פיצוי לכל החיים. כידוע לכם אין מוצר כזה היום על מדפי חברות הביטוח. בימים הקרובים נעביר למבוטחים את התעריף לביטוח פרט וכן את ההנחות שיינתנו המבצעים את ההמרה. ההנחה היא 40% מהפרמיה למשך 3 שנים ולאחר מכן 15% לכל החיים. המעבר לפוליסת הפרט הוא ללא חיתום, תוספות בריאות והחרגות עוברים לפוליסה החדשה.

סכומי הפיצוי החודשי יהיו זהים לפיצוי שרכש הסוכן במועד הצטרפותו הראשוני. כלומר 5 שנות פיצוי או פיצוי לכול החיים. נציין שתנאי הפוליסה הם תנאי פוליסת הפרט של כלל ולא תנאי הביטוח הקולקטיבי.

חברות וחברי הלשכה המבוטחים, מי מכם העוסקים בביטוח סיעודי יודעים שחברות הביטוח נפרדו ממוצר זה בהדרגה. הצורך בביטוח סיעודי לא רק שלא פחת הוא אף עלה נוכח עלות הטיפול בבעל צורך סיעודי בין אם בבית או במוסד סיעודי. אנו מבקשים שכל מי שמקבל החלטה להמיר את הפוליסה יעשה זאת בהקדם; כבר מיום א' הקרוב, ניתן לפנות לאריאל ארז מנהל העסקים בליסוב בכל שאלה וכן לקבל הנחיות וסיוע בביצוע.

והעיקר בתקופה לא קלה זאת – בריאות ואחדות.

הכותב הוא יו"ר ליסוב סוכנות לביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email