תמורת 5 שקלים בחודש: כיסוי משודרג לרכב מנהלים חלופי בהפניקס

החברה תציע את השירות במסגרת פוליסת הפניקס זהיר; המחיר יעמוד על 60 שקל בשנה ויכלול אפשרות לתוספת בגין שרותי דרך וגרירה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הפניקס מציעה במסגרת השירותים הניתנים בפוליסת "הפניקס זהיר" כיסוי משודרג לרכב מנהלים חלופי כדוגמת יונדאי סונטה, מאזדה 6, אופל אינסיגניה, תמורת 5 שקל בחודש בלבד – 60 שקל בשנה. בעבר, שירות הרכב החלופי במסגרת "הפניקס זהיר" סיפק כיסוי לרכב חלופי קטן כדוגמת יונדאי i10, קיה פיקנטו או ניסן מיקרה. לפני כחצי שנה התווסף שדרוג לכיסוי לרכב חלופי משפחתי כדוגמת יונדאי i25, מאזדה 3, טויוטה קורולה תמורת 2.5
שקל בחודש – 30 שקל בשנה. כל הרכבים החלופיים הינם אוטומטיים.

כמו כן, הפניקס מאריכה את ההטבה הייחודית למבוטחי "הפניקס זהיר" אשר רכשו שירותי דרך וגרירה (דרך חברת "שגריר" או "דרכים") ומעניקה 40% הנחה על רכישת מצברים חדשים, וזאת בפוליסות שתאריך תחילתן עד סוף שנת 2020. מבוטח שהזמין שירותי דרך וגרירה ובמידה ובבדיקה התברר שהמצבר שבק חיים ותקופת האחריות למצבר הסתיימה, יוצע לו להחליף את המצבר הישן במצבר חדש מתוצרת "שנפ" ב־40% הנחה ממחיר המחירון לצרכן של "שנפ", ובנוסף תינתן לו אחריות מורחבת של שנתיים על המצבר החדש. ההטבה תינתן במסגרת שירות 24/7.

שלמר מילר | צילום: פביאן קולדורף

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס: "פוליסת הפניקס זהיר היא ללא ספק פוליסת ביטוח הרכב הטובה, המשתלמת והמתקד־ מת ביותר כיום בענף הביטוח. הטבות כמו הנחה בשיעור של 60% על רכישת צמיגים חדשים ברשת חצב, רכישת כיסוי לשמשות מקוריות החל מ־10 שקל בחודש, רכישת כיסוי לרכב חלופי בשלוש אפשרויות (קטן/משפחתי/ מנהלים) ועוד, מעניקים למבוטח את הכיסוי הטוב והכלכלי ביותר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email