תערוכת ענתיקות בכנס השנתי

כנס האלמנטאר ייערך השנה ב־9-12 בנובמבר במסגרת הכנס יציג רפי הרשקוביץ את אוסף המכוניות העתיקות הנדיר שלו בחלק האמנותי ישתתפו אדיר מילר, יהודית רביץ, עיברי לידר וינחה הסטנדאפיסט דודו ארז לראשונה תוצע אלטרנטיבה זולה יותר של בתי מלון לטובת הסוכנים ההרשמה לכנס תיפתח בימים הקרובים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
IMG_0972
רולס רויס. אחת האטרקציות בכנס האלמנטר הקרוב

אחת האטרקציות בכנס אלמנטאר הקרוב, שתקיים לשכת סוכני הביטוח באילת ב־9-12 בנובמבר 2015, תהיה תערוכה מרהיבה של מכוניות ישנות (ענתיקות) של רב האמן רפי הרשקוביץ מאשדוד. התערוכה תתקיים מחוץ לאחד מבתי המלון של הכנס, ותכלול 10 מכוניות, בהן יגואר משנת 1938, מרצדס, פליימות', רולס רויס משנת 1927 ועוד. לדברי אריק (קיקה) ורדי, יו"ר ועדת סניפים ומחוזות, שאחראי גם על אירועי הלשכה, התערוכה תתקיים במשך כל ימי הכנס ותהיה פתוחה לקהל הרחב.

את פתיחת התערוכה, בנוכחות רפי הרשקוביץ, תלווה להקה קובנית שתנגן מוסיקה קובנית נוסטלגית שמתאימה לרוח התערוכה. ורדי: "בתערוכה של מכוניות ענתיקות דווקא, שנראות נהדר אחרי השיפוץ הנפלא של רפי הרשקוביץ, יש אמירה: המכוניות האלו הן כמו סוכני הביטוח – ותיקות מאוד, אך גם טובות מאוד – בטח לעומת תעשיית האינסטנט של היום". רפי הרשקוביץ הוא בעליו של מוסך רלקס (סוכנות טויוטה) באשדוד. הוא מהנדס מכונות שנולד בברית המועצות ועלה לישראל בשנת 1974. הוא תמיד נמשך למכוניות ישנות, ובמקביל לעבודה היומיומית החל לשפץ מכוניות קלאסיות ומכוניות ישנות ונדירות, שהוזנחו על ידי בעליהן, ואף הקים מוזיאון מאחורי המוסך באשדוד. הרשקוביץ מתייחס למכוניות כאמן המאוהב ביצירותיו – הן מצוחצחות, המנוע שלהן מבריק, והן נראות יותר טוב מהיום בו יוצרו – אבל הן לא נועדו למכירה.

IMG_0979

הכניסה למוזיאון היא ללא תשלום ואפשרית בתיאום מראש – ותקבלו גם כוס קפה חינם. לדברי ורדי, הכנס הפעם יתקיים בשישה בתי מלון: "אנחנו רוצים שגם הסוכנים הצעירים והחדשים יבואו, ולשם כך אפשרנו לראשונה גם לינה של שלושה בחדר, במלון המלך שלמה, כדי להוזיל עלויות". בלשכת סוכני הביטוח מצפים לבואם של יותר מ־1,500 סוכנים לכנס שיעסוק בנושאי הביטוח הכללי, והם יתארחו בבתי המלון דן אילת (בו יתקיימו רוב ארועי הכנס), הרודס, הילטון מלכת שבא, רויאל ביץ', רויאל גארדן וכאמור גם שלמה המלך. ורדי מבטיח עוד אטרקציות, כמו למשל הסטנדאפיסט דודו ארז כמנחה, אמנים כמו אדיר מילר, יהודית רביץ, עברי לידר ועוד. "אנחנו מנסים כל הזמן לשפר ולחדש", אומר ורדי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email