תת הוועדה לפיננסים תשלב הרצאות בימי עיון ואף תערוך כנס ייחודי בתחום הפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תת הוועדה לפיננסים תשלב הרצאות בנושא פיננסים במסגרת ימי עיון של מחוזות וסניפים ואף נערכת לכנס ייחודי בתחום בדצמבר לטובת הסוכנים שמעוניינים להיכנס לתחום ולהתמקצע בו.

לדברי יו"ר הוועדה ארז גוטמן, "להרצאות ולכנס יש כמה מטרות, בהן חשיפת העולם הפיננסי לסוכנים שעוד לא נכנסו לעולם הזה, עדכונים שוטפים על הוראות שעה בתחום ולימוד ושיפור המקצועיות של סוכן הביטוח בתחום הפיננסים. אנחנו שואפים להוות גם אוזן קשת לסוכנים בבעיות שבהן הם נתקלים בתחום מול היצרנים והרגולטור".

גוטמן מציין כי כיום הסוכנים הצעירים נוטים לעולם הפיננסים. "אבל רוב הסוכנים חברי הלשכה הם מעל לגיל 50 ואנחנו מנסים להכניס אותם לעולם הזה. אחת המטרות של הלשכה היא שהוותיקים ייכנסו גם הם לתחום. כל תחום חדש מביא עמו חששות ופחדים לעסוק בו. אנחנו פוחדים לטעות, לא לדעת מה יהיה אחר כך. זה טבעי בכל תחום וגם בפיננסים.

"בנוסף, סוכנים שעסקו בפיננסים תקופה קצרה מאוד לא הצליחו לראות את הרווח שיש בתחום והתייאשו. אבל בעולם שלנו, בכל תחומי הביטוח, צריך לעסוק במסות גדולות אחרת זה לא משתלם. סוכנים שפתחו קרן השתלמות אחת לא רואים רווחים, ולא מבינים שבהיקף פעילות גבוה אפשר להגיע לרווחים יפים".

מטרת העל של תת הוועדה לפיננסים היא להכניס סוכנים לתחום הפיננסים, להוות החותם המקצועי של סוכן הביטוח בתחום ולהיות הזרוע המבצעת של הלשכה בתחום זה. לדברי גוטמן, "אנחנו עושים פעילות ברמה התקשורתית: חשיפת המוצרים הפיננסיים גם ללקוחות וגם לסוכנים, קובעים סטנדרטים של שירות מול היצרנים ומייצגים את הסוכנים מול היצרנים והרגולטור".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email