״אנו רוצים להודות לממונה על שעמד לצידנו בנושא מכירת ביטוח נסיעות ובנושא הביטוח של הבנקים״

כך לדברי נשיא הלשכה סו״ב ליאור רוזנפלד בדברים שנשא בכנס הפיננסים 2019 שנערך היום בקרית שדה״ת; בכנס לקחו חלק מאות משתתפים, בינהם פוליטיקאים ובכירי ענף הביטוח ושוק ההון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בכנס לשכת סוכני ביטוח שנערך הבוקר בקריית שדה התעופה, במעמד ד"ר משה ברקת, הממונה על רשות שוק ההון, יורם נווה מנכ"ל כלל ביטוח ובכירים בענף הביטוח ושוק ההון, אמר נשיא הלשכה סו״ב ליאור רוזנפלד כי "אנו רוצים להודות לממונה על שוק ההון על שעמד לצידנו בנושא מכירת ביטוח נסיעות וגם בנושא הביטוח של הבנקים. אנו ערים לוויכוח המתנהל בין רשות שוק ההון לבין הרשות לניירות ערך ומכאן אני רוצה לומר לך ברקת, אנו עומדים לצידך תומכים, בך ומחזקים. ההחלטה שלך תתקבל במלוא הסיוע שלנו גם בצד הלובי ויש לנו לא מעט יכולות".

ד"ר משה ברקת, הממונה על רשות שוק ההון נאם מול כ-600 סוכני ביטוח ואמר כי הוא תומך בסוכנים ומחבק אותם ועובד עם הנהלת הלשכה בקידום מקצועיותם ומעמדם של הסוכנים, עוד הוסיף כי :"אנו רואים את העיתונאים נהנים מזה שבין הרגולטורים מתנהלים קרבות אגו וחילוקי דעות. אין פה מלחמות אגו, יש פה עניין לעשות את הדבר הנכון ויש פה עניין של סמכויות של רשות שוק ההון הקבועות בחוק.

משה ברקת | צילום: באדיבות הלשכה

״אם זה לגבי כל ההתנהלות של המוסדיים כולל נושא ההצבעות, אין פה ספק שזה פיקוח בלעדי של רשות שוק ההון. יתכן ובעבר רשות שוק ההון קבעה כללים שניתנו על ידי רשויות אחרות, במקום להבין שהפיקוח המלא צריך להיות אצלה (ענת גואטה) וככה זה יהיה. כמו שמוסדי מחליט בעצמו על כל נושא ההצבעות, אין ספק שיש פה סמכות בלעדית של רשות שוק ההון. אני מגן על אלפי בתי אב ומיליוני חוסכים לפנסיה. אלה שמתנגדים על מה הם מגנים? על חברה פרטית כזו או אחרת! על מונופול לא מפוקח שאין לו שום כללים. מאחורי עומד הציבור ולכן אני אעמוד על הסמכות ועל המשך הפיקוח ואדאג שהדבר הזה יעשה בצורה נכונה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email