״אני תמיד עומדת איתן ומגינה על לקוחותיי ובמיוחד בעת תביעה״

בכל שבוע יאיר הזרקור של "ביטוח ופיננסים" על פעיל לשכה שכדאי שתכירו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שם – סו״ב רחל כבודי

תפקיד בלשכה – יו"ר מערך יחסי הציבור וקשרי החוץ

גיל – 50

מצב משפחתי – גרושה פלוס 3

מקום מגורים – ראשון לציון

ותק בענף – יותר מ-30 שנה

בעלים של גל ביט סוכנות לביטוח הממוקמת בירושלים

תחום התמחות – אלמנטרי עסקי

רחל כבודי. צילום: גיא קרן

"סוכנות הביטוח שבבעלותי מתמחה בביטוחי חבויות, סייבר, דירקטורים, ביטוחים קבוצתיים וקולקטיביים. הסוכנות נבנתה בשתי ידי בעבודה קשה ומדויקת. ההתמקצעות שלי כללה הכשרה בישראל במכללה לפיננסים וביטוח וכן תוך כדי עבודה באנגליה ששם רכשתי את המיומנות הבלתי מתפשרת והנכונה בכל הקשור לביטוחי דירקטורים וחבויות.

״אני תמיד עומדת איתן ומגינה על לקוחותיי ובמיוחד בעת תביעה אני נכנסת לנעלי המבוטח ומנהלת את המערכה ביד רמה. המוניטין שלי ידוע כאחת שמזיזה הרים ורצה למרחקים ארוכים. היום מבוטחים בסוכנות הביטוח שלי גופים גדולים ומכובדים במשק הישראלי אשר נותנים את ביטחונם בידי וסמוכים ובטוחים ביחס למקצועיות, לעשיה ולשירות שיקבלו".

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

״אני רואה את העתיד המקצועי של סוכן הביטוח שונה התנהלותית והבנתית. סוכן הביטוח של העתיד יהיה סוכן שהפורמט הדיגיטלי יהיה חלק עיקרי בפעילותו לצד היותו מכוון ונותן שירות כשהפן המקצועי שתמיד היה יקבל משמעות הרבה יותר חזקה וגדולה״.

איך הלשכה שומרת על מעמד הסוכן?

"באמצעות מיתוג מקצוע סוכן הביטוח וההבנה שביטוח עושים אך ורק באמצעות סוכן ביטוח מקצועי. מיצוי כל המהלכים העומדים לרשותה ובכלל זה הפעלת לובי פוליטי וייצוג בכנסת. כמו כן, הדרכות והשתלמויות מקצועיות כדי להמשיך ולהתמקצע למען ציבור המבוטחים.

״בגאווה גדולה אנו רואים וחווים יום יום את העשייה של הנהגת הלשכה והצלחתה בשמירת ושיפור מעמדו של הסוכן".

המלצות לסוכני ביטוח כמוך.

"רבות אני נשאלת ״מה הסוד?״, אז ראשית – מזל זהו פקטור מאוד משמעותי. לרצות מאוד להצליח לעבוד קשה ולהנות מהדרך; לפרק את המטרה הגדולה להמון מטרות קטנות. מידי פעם לאתגר את עצמך ולקבל ׳מתנה׳ שמאוד רצית. להקשיב=כח.

״להיות בעל כלים חברתיים וסביבתיים (ואם אין את המיומנות אז ללמוד אותה) ולהיות "גבר" ואם לא – אז לדעת לעמוד על שלך ובהחלט לקחת קרדיט על ההצלחות שלך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email