״לקוחות זקוקים לאנשי מקצוע שיובילו אותם לבחור את המוצרים שנכונים להם״

בכל שבוע יאיר הזרקור של "ביטוח ופיננסים" על פעיל לשכה שכדאי שתכירו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שם: סו״ב לידור לבקוביץ

תפקיד בלשכה: סגן יו"ר הועדה לפיננסים בלשכה.

סוכנות: ורדה לבקוביץ סוכנות לביטוח (2011) בע"מ. סוכנות המתמחה בכל סוגי הביטוחים וההשקעות.

מצב משפחתי: רווק, בזוגיות

מגורים: קיבוץ גבעת השלושה

ותק בענף: למרות שניתן לומר שנולדתי כמעט לתוך העסק המשפחתי, אני עובד מעל עשר שנים בענף הפיננסים וההשקעות, ומעל חמש שנים בענף הביטוח, יש לי רישיון פנסיוני ואלמנטרי.

תחביבים: שחקן כדור-מים בליגה הארצית במסגרת קבוצת הפועל פ"ת, ענף שבו אני מתחרה מגיל צעיר, ניתוח שוקי ההון (כן, אני באמת נהנה מזה), טיולים בעולם, בילוי עם קרוביי, חברים והמשפחה.

לידור לבקוביץ | צילום: באדיבות לשכת סוכני ביטוח

איך אתה רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

״לקוחות זקוקים לאנשי ונשות מקצוע שיובילו אותם לבחור את המוצרים שנכונים להם, עם כיסויים טובים ונכונים ותמיד ידרשו לקבל מענה מקצועי. סוכן ביטוח מקצועי שמבין בתחום ויכול להעניק באותו המקום את המענה הזה, באופן הכי מקצועי שניתן, יהיה נדרש ולכן אני מאמין שבעלי עסקים ואנשים פרטיים תמיד יזדקקו לסוכנים מקצועיים. הנה, עכשיו בשעת משבר הקורונה העולמי, אני רואה בעצמי כיצד אותה מקצועיות של המשרד שלנו ושל חברי למקצוע נשאה פרי, חצתה יבשות והביאה ללקוחות תמורה משמעותית״.

מה תפקידה של הלשכה בשמירת מעמדו של הסוכן?

״הלשכה היא הגילדה המקצועית שלנו שמטרתה העיקרית היא להבטיח את איכות השירות והמקצועיות של הסוכנים והחברים בה, לדאוג לאינטרסים שלנו הסוכנים לצד האינטרסים של הלקוחות שלנו. הלשכה חייבת ולדעתי גם מהווה עורף איתן לסוכנים מבחינה מקצועית, שיווקית וחברתית, כדי שנוכל לספק ללקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר״.

עצות להצלחה במקצוע לסוכנים כמוך.

״העצה הטובה ביותר לסוכני ביטוח כמוני, העוסקים בפיננסים והשקעות, היא כל הזמן ללמוד, לקרוא ולהתמקצע. קורסים קצרים יכולים להיות מאוד יעילים לשיפור הידע המקצועי של הסוכן. חשוב מאוד להתעדכן בשינויים הרגולטוריים ולהגיע לימי עיון וכנסים. עצה נוספת היא לקרוא ולהבין גם את השווקים הגלובליים ולא רק את המקומיים כדי לקבל פרופורציות והבנה רחבה יותר על שוק ההון״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email