״משלמים בתרומה״

מיזם גיוס כספים לעמותות - בכל כניסה למסלקה הפנסיונית מבקשים מהלקוח 18 שקל תרומה; ההיענות גבוהה מאוד וגם הסוכן מרוויח ערך מוסף משלו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בחודשים האחרונים אני וחבריי במרכז הישראלי לחיסכון חשבנו איך אפשר להיות גם מקצוענים וגם חברתיים והגינו את המיזם "משלמים בתרומה". המיזם מהווה הזדמנות מצויינת עבור הסוכנים להיות האורים והתומים לעצמאיים רבים אחרים ולהראות שסוכני ביטוח הם אנושיים וחברתיים יותר מכולם.

איך זה עובד?
הרי אנחנו משלמים מכספנו על "מס מסלקה”. כעת, נבקש מהלקוח שהזמנו עבורו את המידע – לתרום 18 שקל. את התרומה הלקוח יבצע בצורה דיגיטלית, בעמוד אינטרנטי – דף נחיתה ייעודי, בגובה העלות של המסלקה ששילמנו ולעמותה שיש לנו שיתוף פעולה איתה. העמוד יכיל גם לוגו של הסוכן ואפשר גם כמה משפטים נוספים אודותיו. במילים אחרות – הלקוח "משלם בתרומה" על הזמנת המידע, מקבל חשבונית והתרומה נחשבת להוצאה מוכרת.

תרומה סמלית שתסייע באופן משמעותי | צילום: shutterstock

 

אחרי שהרצתי למעלה משנה את המיזם ולאחר פיילוט שעשיתי עם איגוד ה־CF (סיסטיק פיברוזיס), אני מופתע מהתוצאות. הצלחתי לגייס בכל חודש 300־400 שקל רק מהלקוחות שלי – כ־75% מהלקוחות נעתרו ותרמו. יש להדגיש, כי גם הסוכן שחושף בפני הלקוח את הפעילות החברתית שלו, מרוויח מכך ערך מוסף משלו.

מה אנחנו צריכים כדי שהמיזם יצליח?
כמה שיותר סוכנים שישתתפו במיזם, לשם כך יש לשלוח לי הודעה או להצטרף לקבוצה בפייסבוק "משלמים בתרומה", אני כבר אחבר אתכם עם העמותות; כמה שיותר עמותות או ארגונים שיצרו עמודי תרומה אינטרנטיים ייעודיים למיזם; שיתופים ובאזז סביב הרעיון.

בהמשך אני מתכוון לפתוח את המיזם לבעלי מקצועות נוספים – אבל קודם כל חשוב שכמה שיותר סוכנים ירתמו לתהליך. רק לאחר שידינו תהיה על הבכורה ולנו, סוכני הביטוח, יהיה הקרדיט כגוף שהתחיל בתנופה הזו, נפתח את המיזם החברתי ליתר בעלי המקצוע.

סוכנים שמעוניינים להצטרף למיזם – ניתן להשאיר פרטים בדף הקבוצה "משלמים בתרומה”.

להסברים נוספים: רותם 054-4667772

מצורף קישור לדוגמה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email