״קיבלתי החלטה להצטרף לפעילות הלשכה ולנסות לסייע – אנוכי לשבת בחיבוק ידיים״

סו״ב גולן ולך, בעל סוכנות לביטוח ויעוץ משכנתאות: ״מדובר בתפקיד חשוב. אני חושב שיש לשים דגש על מקצועיות ושירות שמשלימים אחד את השני״
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 37

מצב משפחתי: נשוי + 1

מקום מגורים: קריית חיים

השכלה: תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים

רישיון: פנסיוני וכללי, הסמכה ליעוץ משכנתה כ-10 שנים, בעל רישיון תיווך

ותק בענף: כ-11 שנים, מתוכן 10 שנים עצמאי

גולן ולך. צילום עצמי באדיבות המצולם

איך אתה רואה את תפקיד סוכן הביטוח?
״מדובר בתפקיד חשוב. אני חושב שיש לשים דגש על מקצועיות ושירות שמשלימים אחד את השני. מקצועיות אין תחליף למקצועיות ולקוחות שמבינים את זה לא יעזבו אותך, גם לא עבור הבדל כספי בעלויות; שירות השירות הינו השימור לקוחות הכי טוב שסוכן יכול לעשות והשיווק הכי טוב שיהיה לו.

״המקצועיות באה לידי ביטוי לפני עריכת הביטוח והשירות בא לידי ביטוי במהלך תקופת הביטוח ובמיוחד בעת קרות מקרה הביטוח. ברגע שסוכן ביטוח יישם עקרונות אלא אל מול לקוחותיו עתידו הכלכלי יהיה שקט. כל שקל שהוא מרוויח מגיע לו עבור טרחה ודאגה למבוטחיו.

״וכמובן נאמנות מאחר ואנחנו מצד אחד מייצגים את המבוטחים ומצד שני מקבלים את העמלות מחברות הביטוח, צריך להיות מאוד זהירים בהתנהלותנו״.

איך אתה רואה את עצמך מעורב בקידום מעמד סוכן הביטוח?

״עד היום הייתי בעיקר מסתכל מהצד על פעילות הלשכה. לאחרונה, בניגוד לאופי שלי ולרצון שלי ׳להתערבב׳, החלטתי שיהיה אנוכי מצידי לשבת בחיבוק ידיים והבנתי שאם אתה רוצה לשנות משהו עליך לקום ולעשות מעשה.

״לכן, קיבלתי החלטה לקחת חלק בפעילות הלשכה ולנסות לשנות ולשפר התנהלות כזו או אחרת למען קידום מעמד הסוכן ולמען רווחת הסוכן״.

מה הלשכה צריכה לעשות בנושא?
״ישנן מספר דברים שאני חושב שיש לקדם על מנת שיהיה עתיד לתחום שלנו:
1) יותר השתלמויות מקצועיות (בכל הארץ).
2) הורדת מחירי הכנסים באילת דבר שיגרום ליותר סוכני ביטוח להגיע, ובכך ללמוד יותר ולהכיר את הנפשות הפועלות. זה גם יביא לשיתופי פעולה ולהגדלת ההכנסות.
3) חיזוק מעמד הסוכן בקרב הציבור באמצעות פרסומים חיוביים, נתונים מספריים לעניין תביעות, קטעי וידאו של לקוחות שיופצו על ידי כל סוכן וסוכן ויציפו את רשתות המדיה השונות.
4) הרחבת עיסוק סוכן הביטוח לתחומים נוספים כדוגמת כלכלת משפחה, יעוץ משכנתאות, יעוץ פרישה וכדומה. בדרך זו סוכן הביטוח הופך למלווה הכלכלי ואיש אמונו של המבוטח״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email