100 סוכני ביטוח השתתפו השבוע ביום עיון בנושא "כלים מעשיים בפיננסים"

סו"ב יוסי ורסנו, יו"ר תת הוועדה לפיננסים ערך סקירה לסיכום הפעילות המקצועית של תת הוועדה בקדנציה הנוכחית, ומנה את הכלים שפיתחה הלשכה בתחומי הפיננסים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

כמאה חברי לשכה הצביעו ברגליים והתכנסו ביום שני בבוקר השבוע במכללה לפיננסים וביטוח בתל אביב למפגש של פרקטיקה מקצועית בתחום הפיננסים. יום העיון נערך בשיתוף פעולה של תת הוועדה לפיננסים, ומנהל המכללה, רונן דניאלי. סו"ב יוסי ורסנו, יו"ר תת הוועדה לפיננסים ערך סקירה לסיכום הפעילות המקצועית של תת הוועדה בקדנציה הנוכחית, ומנה את הכלים שפיתחה הלשכה בתחומי הפיננסים – מיזם המשכנתאות ושת"פ השקעות בפלטפורמה להלוואות חוץ בנקאיות טריא.

יאיר בן דוד, מנהל מחלקת סוכנים ותאגידים בטריא, סקר את אפשרויות ההשקעה בהלוואות חברתיות, כשעד כה גויסו כ־45 מיליון שקל באמצעות שיתוף הפעולה עם חברי הלשכה. יגאל הררי, חבר תת הוועדה אשר ריכז את התכנים ליום העיון, סקר את "ארגז הכלים הפיננסיים" העומד לרשות חברי הלשכה בטיפול בלקוחותיהם. יעקב שיץ, מנכ"ל "פרישה פלוס" ומנהל מרכז הפרישה בצפון של ליסו"ב , נתן דגשים לניצול מקלטי מס על כספים פנסיוניים באמצעות תיקון 190.

סו"ב ורסנו

 

אודי חברוני, חבר תת הוועדה לפיננסים ומנהל הון בכיר, הציג טיפים לניהול פגישה אפקטיבית עם לקוחות בתחום הפיננסים. את היום חתמו אייל בילו, מנכ"ל "מנטה יעוץ משכנתאות" ושחר כרמון, מנכ"ל "פריים ייעוץ משכנתאות", שהציגו בפני הנוכחים את המרכז לתכנון משכנתאות של לשכת סוכני ביטוח.

"בשנה וחצי של עבודה אינטנסיבית של תת הוועדה, הצלחנו לנפק לחברי הלשכה כלים חדשים בתחומי הפיננסים בדמות מרכז המשכנתאות והשקעות בהלוואות חברתיות. אך מעבר לכל אלו, אנו מסייעים לחברי הלשכה, וגם לציבור הרחב לעשות שינוי תפישה באשר למקומו המקצועי של סוכן הביטוח לתחום הפיננסים.

"סוכן הביטוח יכול לבנות עתיד טוב יותר ללקוחותיו ולסייע להם להגשים שאיפות כלכליות בעזרת הכלים המקצועיים העומדים לרשותו. בהשתלמות שערכנו בחודש יולי בשנה שעברה נכחו רק כמחצית מהנוכחים השנה, וזה מעיד על החיבור ההולך וגובר של סוכני הביטוח לתחום הפיננסי", סיכם סו"ב ורסנו.

שיתוף הפעולה עם טריא

מיזם משכנתאות – הפעלת מרכז משכנתאות בשת"פ עם הלשכה

סיכום יום העיון ומצגות הנואמים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email