מדור הרכילות העסקית של "ביטוח ופיננסים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

120 סוכנים השתתפו בכנס השנתי של סוכנות נואף עאלם

סוכנות נואף עאלם, מהסוכנויות הגדולות במגזר הערבי, ציינה את תחילת שנת העסקים החדשה בכנס שנתי רב משתתפים במלון רמאדה בנצרת. בכנס השתתפו כ־120 סוכנים ואנשי ביטוח, וכן כל הנהלת מגדל בראשות ליאור רביב, המשנה למנכ"ל.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, אמר בכנס כי "סוכנות עאלם הינה תו איכות ומודל לחיקוי בענף הביטוח. מתוך כך קראתי למנכ"ל הסוכנות, נואף עאלם, להיות חלק מהוועדה המייעצת לנשיא ואני גאה שהוא נענה לקריאתי".

כנס עלאם | צילום: באדיבות הלשכה

אפי סנדרוב ימונה למנכ"ל מגדל מקפת

דירקטוריון מגדל אישר הבוקר (ה') את מינויו של אפי סנדרוב למנכ"ל מגדל מקפת ולמנכ"ל יוזמה קרן פנסיה לעצמאים. סנדרוב צפוי להחליף את בצלאל צוקר, מנכ"ל החברה הפורש, שהודיע על יציאה לגמלאות בתום 45 שנות פעילות בקבוצה.
סנדרוב (46) מילא בעשרים השנים האחרונות מגוון תפקידי ניהול.

אפי סנדרוב | צילום: באדיבות מגדל

משנת 2005 הוא מכהן כמנהל כספים ראשי (CFO) של מגדל מקפת ומשנת 2012 גם כמשנה למנכ"ל. במקביל לתפקידו זה, הוא מכהן גם כמנהל כספים של יוזמה קרן פנסיה לעצמאים. בנוסף כיהן סנדרוב כחבר דירקטוריון בחברות שונות בקבוצת מגדל ובהן חברות מנהלות של קופות גמל וסוכנויות ביטוח, ושימש גם כמנהל אגף כספים ועמלות בחטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל.

לפני כן, בין השנים 1998-2004 ניהל תחומים שונים באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, באחרון שימש כמנהל תחום יציבות חברות ביטוח.

בהשכלתו, סנדרוב מוסמך בהצטיינות במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון ובנקאות מהאוניברסיטה העברית, בוגר לימודי כלכלה וחשבונאות (BA) מהאוניברסיטה העברית (מצטיין דיקן בשנת 1997) ומחזיק ברישיון רואה חשבון מוסמך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email