140 סוכנים צעירים בכנס מיוחד של הלשכה

חברי הלשכה הצעירים נהנו מערב מיוחד בסינמה סיטי עם בני זוגם • סו"ב דביר רפ: "אני קורא לסוכנים ולסוכנות הצעירים והצעירות להשתתף בכנס אלמנטר"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-140 סוכנים וסוכנות עם בנות ובני הזוג הגיעו ביום חמישי שעבר לסינמה סיטי גלילות כדי להשתתף בערב המיוחד עבור חברי הלשכה הצעירים, שארגנה הוועדה לסוכנים צעירים בלשכה, שבראשות סו"ב דביר רפ. האירוע התקיים בשיתוף עם איילון, באפי וישראכרט.

הערב נפתח בארוחה איטלקית עשירה, שאחריה סקר רפ את פעילות הוועדה, כשהוא מדגיש את החשיבות של דור המשך בענף הביטוח, ושל פעילות עסקית משותפת בין סוכנים צעירים ומבוגרים. במרכז הערב עמד רב שיח ראשון מסוגו עם נשיא הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ, שבו נשאל שאלות בידי ארבעה משתתפים בפאנל: סו"ב אלון דור, סו"ב מעיין ישראל, סו"ב אורטל שמש־ברקי וסו"ב לילך מטרני. לדברי רפ, בפאנל שהיה תחת הכותרת – "אתם שואלים – הנשיא עונה", הציפו הסוכנים הצעירים את סו"ב אברמוביץ בשאלות שמטרידות אותם ובקשיים בהם הם נתקלים בעבודה היומיומית שלהם: "המפגש הראשון מסוג זה עם נשיא הלשכה היה מוצלח ביותר. הפאנל זרם והיה מרתק, והסוכנים והסוכנות זכו לקבל תשובות ממקור ראשון על הסוגיות שמטרידות אותם", סיפר רפ. לאחר מכן נהנו המשתתפים ממופע של אמן המחשבות אסף ניסים. הערב הסתיים בצפייה בסרט טרום בכורה "חטוף" בכיכובה של האלי ברי בליווי פופקורן ושתייה.


רפ ושמש-ברקי

רפ מסכם: "מפגשי סוכנים צעירים כמו הערב הזה וגם בפורומים אחרים מצומצמים יותר, הם מאוד חשובים; גם בגלל הנושאים המקצועיים שעולים בהם וגם בגלל הגיבוש, ההיכרות האישית ויצירת קשרים בין הסוכנים. אנחנו שמים דגש על מפגשים אלה ושמחים על ההיענות הגדולה. אני קורא לסוכנים ולסוכנות הצעירים והצעירות להשתתף בכנס אלמנטר שיתקיים באילת בסוף אוקטובר. הוועדה בראשותי שוקדת גם הפעם על תכנים ייחודיים לצעירים שיהיו בדיונים ייחודיים במסגרת הכנס. נשמח לקבל מכם רעיונות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email