150 איש בכנס טבריה של לשכת סוכני הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ראש עיריית טבריה יוסי בן דוד, ונשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל אריה אברמוביץ, היו אורחי הכבוד של כנס טבריה שנערך במלון רימונים־גלי כנרת בטבריה. לכנס הגיעו כ־120 סוכנים ועוד 30 אורחים, חברי המועצה הארצית וההנהלה מכל רחבי הארץ. את הכנס ארגן מיכה אדוני, יו"ר סניף טבריה גליל עמקים וחבר המועצה הארצית.

אדוני. "כנס מעולה"
אדוני. "כנס מעולה"

בן דוד גילה בקיאות רבה בענף הביטוח, ובירך את מיכה אדוני היו"ר ואת הסוכנים על ההחלטה לקיים את הכנס בטבריה. אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח, המקפיד להגיע לכל כנס, בירך את מיכה אדוני ואת ליאור רוזנפלד, והודה להם על הנוכחות הגדולה של סוכנים ועל תכניו המקצועיים של הכנס והדגיש את העבודה הרבה שעושה הלשכה בראשותו להגנה על הסוכן – הן מול חברות הביטוח והן מול הרגולציה, כדי לחזק את מעמדו של הסוכן. אדוני בירך את המשתתפים וציין לטובה את השותפות עם סוכני המגזר שנענו לבקשתו והגיעו בצורה מרשימה. עוד סיפר על השינויים המהירים בענף ואת התובנה שמי שלא יתאים עצמו למשתנים המהירים, פשוט לא יהיה. "הר הכסף הנמצא בידי הציבור, הפיננסים ותוכניות החסכון, כמו גם מקצוע תכנון פרישה, הם הדבר הבא בענף הביטוח".

קובי ורדי, חבר המועצה הארצית, ציין כי "מגיע שאפו ענק למיכה אדוני שלא החסיר שום פרט". ליאור רוזנפלד, יו"ר מחוז חיפה והצפון, הדגיש בדבריו את חשיבותה של הלשכה ופועלה למען הסוכן. רוזנפלד מסר שמחוז הצפון הוא המחוז הגדול בלשכה והפעיל ביותר וציין כי "היה כנס מעולה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email