1,500 סוכנים באירוע ההוקרה השנתי של כלל ביטוח ופיננסים

במהלך האירוע חברי הנהלת החברה הזמינו לבמה עשרות חברי מועדון הסוכנים היוקרתי "טיטניום", הודו להם על פעילותם השנתית והעניקו להם מגנים ותעודות הוקרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בסוף השבוע שעבר, ערכה כלל ביטוח ופיננסים את אירוע ההוקרה השנתי לסוכני החברה, בהשתתפות כ־1,500 סוכנים וחברי הנהלת החברה.

האירוע נערך בהיכל התרבות בתל אביב, בהנחייתו של שחקן התיאטרון והקולנוע, עמוס תמם ונפתח במיצג מרהיב ואחריו הוזמנו לבמה לשאת דברים דני נוה, יו"ר כלל ביטוח ופיננסים, יורם נוה, מנכ"ל החברה, ירון שמאי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת לקוחות והפצה, שלומי תמן, מנהל מערך העסקים וסו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח. בטקס המרכזי של האירוע, הזמינו חברי ההנהלה לבמה עשרות חברי מועדון הסוכנים היוקרתי "טיטניום", הודו להם על פעילותם השנתית והעניקו להם מגנים ותעודות הוקרה.

יורם נוה מנכ"ל כלל | צילום: סיון פרג'

ירון שמאי מסר: "זהו ערב מרגש ועוצמתי עבורנו. השנה החולפת הייתה שנה מצוינת, במהלכה כלל ביטוח ופיננסים חזרה לקדמת הבמה. להצלחה זו שותפים באופן מלא סוכני הביטוח של החברה. לפני כל השקת פעילות או פיתוח מוצר ושירות, אנו חושבים, בראש ובראשונה, על סוכנינו ומסתכלים על התהליכים דרך העיניים שלהם, כל זאת במטרה לתת מענה לצרכים העולים מן השטח ולייעל את תהליכי העבודה השוטפים עמם".

שלומי תמן ציין: "אני גאה שכלל ביטוח ופיננסים עמדה בציפיות העסקיות שהציבה לעצמה וכיום נמנית בין החברות המובילות בתשואות, במוצרים ובשירותים בענף הביטוח. אנו נמשיך להשקיע משאבים בסוכני החברה, לפתח כלים ייחודיים עבורם ולטפח את שיתוף הפעולה הפורה ביננו". מיד בתום הטקס, נפתחה התכנית האומנותית של הערב במופע סטנד אפ של אדיר מילר ולאחריו עלתה להופיע להקת שלווה ששרה את השיר "טיטניום" שהוקדש במיוחד למועדון הסוכנים היוקרתי. האירוע נחתם בהופעתו של הזמר איתי לוי שהעמיד את המוזמנים על הרגליים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email