16 בוגרות ראשונות בקורס הרפרנטים של הלשכה ישולבו בסוכנות אליפים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שש עשרה בוגרות קורס הרפרנטיות הראשונות קיבלו היום את תעודותיהן בטקס מרגש שהתקיים במשרדי המכללה לפיננסים וביטוח בתל אביב. כל הבוגרות ישולבו בעבודה מיידית בסוכנות אליפים, שהזמינה מהמכללה את הקורס עבורה. בטקס השתתפו נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, מנכ“ל אליפים אלכס צ‘רנומורדיק, מנהל התחום האלמנטרי באליפים עודד יערי, נציג שירות התעסוקה שחר וג‘ימה, יו"ר המכללה סו"ב חוה פרידמן, מנהל המכללה רונן דניאלי ומנכ"ל הלשכה רענן שמחי.

אלכס צ'רנומורדיק ועודד יערי מאליפים מסרו ל"ביטוח ופיננסים" כי "לפני מספר חודשים, בפגישות עם הנהגת הלשכה התחדד הצורך בעובדים מיומנים נוספים והצענו לצאת לדרך בשיתוף פעולה עם הלשכה. לשמחתנו, פעל מנכ"ל הלשכה לשיתוף פעולה ייחודי עם לשכת התעסוקה, ולאחר שביצענו מיון קפדני של המועמדות יצאנו לדרך. בנינו תוכנית לימודים עשירה ששילבה בין לימודים עיוניים וביצוע תרגולים פרקטיים. התוכנית נמשכה חודש ימים, 150 שעות אקדמאיות, והביאה לביטוי את העקרונות בהן דוגלת אליפים באשר לאיכויות הנדרשות מעובדי משרד הסוכן המודרני. היום הסתיים המחזור הראשון ויש לנו 16 בוגרות ברמה מקצועית גבוהה מאוד שישובצו במשרדי הסוכנים והסוכנות. ללא ספק זה היה אתגר מקצועי בעל תרומה חברתית מוצלחת לקהילה ולסוכני אליפים".

סיום קורס רפרנטים | צילום: באדיבות הלשכה

יו"ר המכללה סו"ב חוה פרידמן: "הטקס היה מדהים. אנחנו שמחים שהבוגרות יצאו מהמכללה שלנו וייקלטו לעבודה במשפחת הביטוח שמחכה להן. ניתנת להם הזדמנות תעסוקתית נדירה ואנחנו מאחלים להן בהצלחה בענף המאתגר שלנו. פנינו קדימה לקורסים הבאים כדי לקלוט עוד אנשים טובים שזקוקים להם בענף".

רענן שמחי: "אני שמח שהלשכה והמכללה קשובים לצרכי השטח. נפתחה פה הזדמנות חדשה למלא את צרכי הסוכנים בכוח אדם מקצועי ויעיל".

כפי שפרסמנו בשבוע שעבר, לאור המחסור המשווע בעוזרים ועוזרות מקצועיים (רפרנטים/יות) בענף הביטוח, פתחה הלשכה מיזם חדשני מסוגו להכשרת עובדים מקצועיים אלה, וזאת בשיתוף עם רשות התעסוקה. מאחורי המיזם עומד
מנכ"ל הלשכה רענן שמחי. המכללה מאפשרת לקיים "כיתות ייעודיות" על פי דרישת סוכנות ביטוח או חברת הביטוח, באופן שיאפשר לעובדים להתמקצע במקצועות הדרושים לסוכנים ו/או לחברת הביטוח; את המועמדים למשרות הרפרנטים בוחרת הסוכנות, או חברת הביטוח, לאחר ראיונות אתם. לכל הבוגרים מובטחת עבודה בגוף שהזמין את הקורס עבורם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email