170 סוכנים בכנס הצעירים של הלשכה

סו"ב מיטרני בכנס הסוכנים הצעירים: "רק אם נהיה קולגות ונשתף פעולה נגשים את החזון שסוכני הביטוח הצעירים יתרמו לתדמית הסוכן"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"התמודדתי לתפקיד הזה כי יש לי חזון ברור. לראות כמה שיותר סוכני ביטוח צעירים פעילים, מגיעים לאירועים עם ברק בעיניים, יוזמים, מובילים חדשנות בענף הביטוח, תורמים לתדמיתו ועונים לציבור על השאלה – מדוע הכי בטוח זה עם סוכן ביטוח? או סוכנת?". כך שאלה בפתח דבריה סו"ב לילך מיטרני, יו"ר ועדת הצעירים בלשכה, את דבריה בכנס המקצועי לסוכנים הצעירים. הכנס, שהתקיים השבוע במלון הרודס בהרצליה, נערך תחת הכותרת "הכן את עצמך לביקורת של הפיקוח" והשתתפו בו כ־170 איש.

סו"ב מיטרני הוסיפה: "איך החזון הזה יתממש? רק אם נהיה קולגות במקום מתחרים, אם נקים מערכת של נטוורקינג ושיתופי פעולה איכותיים, נבחר להנגיש את הביטוח לציבור באמינות וביצירתיות, לא נפחד לעזור אחד לשנייה, כי יש מספיק פוליסות לכולם, נהיה צעירים גם בגישה ונסכים להגיע יחד לשיאים חדשים בענף".

כנס הצעירים | צילום: באדיבות הלשכה

מיטרני הדגישה את החשיבות של סוכן הביטוח להיות "שגריר מציל חיים" וקראה לסוכנים הצעירים לקחת חלק בפעילויות הלשכה כדי להרגיש "רווח אישי גדול ואת אותה תחושת שייכות שרבים מהעצמאים עדיין חולמים עליה".

הרצאות מקצועיות

יום העיון היה גדוש בהרצאות מקצועיות. עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, דיבר על "רגולציה וצרות אחרות – כשרישיון הסוכן חשוב לך". ניר אלקבץ, מנהל תחום ביטוח חיים ב"אליפים סוכנות לביטוח", הרצה על "התאמה אישית לסוכן הביטוח הצעיר".

סו"ב מעיין ישראל וסו"ב רובי מושונוב, חברי הוועדה לסוכנים צעירים, שוחחו על שיווק ונטוורקינג; עו"ד ירון שמיר, מומחה בסיכונים פנסיונים ובפרישה, הרצה על "כולם מרוויחים – איך מייצרים ערך ללקוח ורווח גדול לסוכן"; ניר אלעד, יועץ עסקי, הנחה את הצעירים על ניהול העסק; ג'ורג'יו די קפואה, מנהל מכירות ושיווק בתחום נסיעות לחו"ל בהראל, סיפר על תכניות הראל בתחום.

תחת הכותרת "למצוא את ביצת הזהב שלך", סיפר היזם והשחקן ליאור כלפון, כיצד לממש חלומות, כשרונות ומתנות שקיבלנו בחיינו. בסיום הכנס שוחחו עם המשתתפים סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה וסו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה וענו לשאלות הרבות שהופנו אליהם תחת הכותרת "הכל על השולחן: אתם שואלים והליאורים עונים". נשיא הלשכה ציין: "אני גאה לעמוד בראש לשכה שאלו הסוכנים הצעירים שלה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email