20 אלף ש"ח פיצוי לדיירי הבניין שקרס ברעננה

בנוסף לפיצוי הכספי, העמידה הכשרה חברה לביטוח, בשיתוף סוכנות איציק סימון, מספר טלפון ייעודי לרשות הדיירים לסיוע, ככל שיידרש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות אירוע התמוטטות בניין המגורים ברחוב הגליל ברעננה, בתחילת החודש, העניקה הכשרה חברה לביטוח, המבטחת של קבלן פרויקט התמ"א 38 באמצעות סוכנות הביטוח איציק סימון, לכל משפחה שדירתה קרסה מענק בגין נזקי תכולה על סך של 20,000 ₪. בנוסף, העמידה העמידו החברות לרשות הדיירים מספר טלפון ייעודי לסיוע, ככל שיידרש.

הכשרה חברה לביטוח שלחה למלון בו שהו הדיירים מכתב אישי ממנכ"ל החברה במטרה להמתיק, ולו במעט, את תחושת הדיירים לאחר האסון שפקד אותם וכן על מנת להעניק להם ביטחון שיש מי שעומד מאחוריהם. במכתב זה בישרה הכשרה לדיירים על הענקת מקדמה בגין נזקי תכולה בסך 20,000 ש"ח.

בניין שקרס במיאמי. "פעלנו מיידית למתן מענה הולם". צילום: shutterstock
מחויבות למבוטחים

מהכשרה נמסר: "כחברת ביטוח אשר חרטה על דגלה לעזור, ללוות ולהעניק את השירות המיטבי, חשוב לנו לומר כי אנחנו נמצאים כאן עבור הדיירים – בין אם כדי לסייע ובין אם כדי לתת מענה לכל שאלה ביטוחית שעולה".

מסוכנות איציק סימון נמסר: "אירוע שכזה מצריך מאיתנו היערכות מיוחדת, הן בפעולה מהירה בשטח לצד הלקוח, שיתוף בקבלת ההחלטות להמשך עבודות הפרויקט יחד עם שמאי חברת הביטוח ואנשי המקצוע, בהנעת הטיפול בדיירים ובמתן שקט נפשי ליזם ולקבלן כדי שיידעו שיש להם גב חזק ופוליסת ביטוח שמאחוריה ניצבת חברה המחויבת ללקוחותיה.

"בעבודה מאומצת, תוך שילוב זרועות עם כלל הגופים המקצועיים ועם מנהל מחלקת התביעות בהכשרה חברה לביטוח, ביצענו ניתוח מעמיק של צרכי חברת הבניה וצרכי הדיירים בסיטואציה זו ופעלנו מיידית למתן מענה הולם". 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email