200 סוכנים השתתפו בכנס הראשון לשנת 2018 במחוז חיפה והצפון

יו"ר המחוז, סו"ב מיכה אדוני: “ענף הביטוח הוא עתיר ידע ולכן לא יוכל להתנהל בלי סוכן ביטוח מקצועי, בעל רישיון וחבר לשכה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכנס הראשון של מחוז חיפה והצפון לשנת 2018 התקיים אתמול בתיאטרון חיפה בהשתתפות של כ־200 סוכנות וסוכנים.

את הכנס כיבדו בנוכחותם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד; יו"ר המועצה הארצית סו"ב מקסים דרעי; רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, ורבים מחברי המועצה הארצית.

יו"ר מחוז חיפה והצפון סו"ב מיכה אדוני: "נושאי הכנס נבחרו בקפידה בכוונה לתת כלי עבודה לסוכנים". הוא ציין לטובה את הנוכחות הגדולה בכנס של סוכני המגזר, והדגיש כי ימשיך ויחזק את השותפות איתם. אדוני הדגיש בדבריו את חשיבות הגדלת מספר חברי הלשכה וקרא לסוכנים שאינם מגיעים לכנסים להגיע, ללמוד ולהתמקצע. הוא תקף את הרגולציה ואמר: "לא ייתכן שחוזרים של הפיקוח על הביטוח פוגעים לא אחת בעמלתו של הסוכן כמו ביטוח פנסיוני המועבר ברשימה, או משווק מתפעל, שעלולים לפגוע בשירות לציבור. חשוב שתיעשה הסדרה בענף, אולם כדאי שתיעשה בתיאום עם לשכת סוכני ביטוח”, אמר אדוני.

חברי מחוז חיפה והצפון

יו"ר המחוז קרא שוב לחברות הביטוח לחדול מפגיעה בעמלת הסוכן, לעבוד איתו ולא במקביל אליו, תקף את הביטוחים הישירים והדגיש: "ענף הביטוח הוא עתיר ידע ולכן לא יוכל להתנהל בלי סוכן ביטוח מקצועי, בעל רישיון וחבר לשכה".

נשיא הלשכה רוזנפלד התקבל בחום רב והדגיש בדבריו את מעורבותה החזקה של הלשכה הן בתקשורת, הן בלובי הפוליטי החזק שיצרה הלשכה כמו גם פגישות העבודה התכופות עם הפיקוח על הביטוח. רוזנפלד בירך את יו"ר המחוז ואת יו"ר סניף חיפה סו"ב אניה לוין וסו"ב מוחמד חטיב, יו"ר סניף טבריה גליל עמקים, על כנס מוצלח, עם תכנים אשר נותנים כלי עבודה לסוכני הביטוח בעבודתם השוטפת. "מחוז חיפה והצפון קרוב ללבי", אמר רוזנפלד.

סו"ב חטיב, הדגיש בדבריו את בעיית ביטוח החובה במגזר הערבי: "לא יכול להיות שאנו סוכני הביטוח, נשלם את המחיר על התביעות של הלקוחות שלנו. חייבים למצוא פתרון שמחייב את חברות הביטוח לחבר את כל הסוכנים שקבלו רישיון ממשרד האוצר למערכות שלהם, ולאפשר לסוכנים להנפיק תעודת חובה, ללא קשר לאחוז הרווחיות או ההפסד של הסוכנים. צריך למצוא נוסחה להעניש את הנהגים והמבוטחים הבעייתיים ולא את הסוכנים".

סו"ב לוין: "אחת המטרות החשובות שלנו זה להביא את דברי הלשכה לשטח ולהגיע למקומות קצת רחוקים מחיפה, כמו נהריה, עכו, עפולה, כרמיאל ועוד. נערוך מפגשי בוקר והשתלמויות שיתנו כלי עבודה לסוכן בכל האזור ולא רק בסניף חיפה". לוין התייחסה לפעילות המלאה של המכללה בחיפה וקראה לסוכנים: "אנא ממכם – תביאו עובדים חדשים, דור המשך לכל קורסי ההכשרה שיש לנו. אנו רוצים שהמכללה שלנו שרק התחילה את פעילותה עכשיו, ממש בינואר 2018, תפרח ותהיה לא רק הרבה יותר גדולה מהיום, אלא שתהיה גם היחידה בצפון".

מנכ"ל קופל גרופ, מיקי קופל, מנכ"ל שלמה חברה לביטוח, אור אומיד וטובי שמלצר משנה למנכ"ל שלמה חברה לביטוח, קיבלו מגן הוקרה כאות להערכה על השתתפותם המתמדת בכנסי הלשכה ועבודתם עם סוכני הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email