200 סוכנים השתתפו בכנס מחוז תל אביב והמרכז

אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, התייחס להישגי הסוכנים. לאור הצלחת הכנס - יתקיימו ימי עיון נוספים שיעסקו בעבודה מול המפקחת על הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מספר שיא של משתתפים, מעל ל־200 סוכני ביטוח, נרשם בכנס מחוז תל אביב והמרכז, שהתקיים השבוע בכפר המכביה. לדברי עמוס גואטה, יו"ר המחוז, רשימת המרצים וההרצאות המגוונות והעשירות יצרו עניין רב שהניע את החברים לוותר על יום העבודה לטובת ההשתתפות.

את יום העיון, שהתקיים בשיתוף שומרה חברה לביטוח, פתח עמוס גואטה, שהדגיש בדבריו את חשיבותה של הלשכה בפעילות למען סוכני הביטוח מול הרגולציה. גואטה הדגיש שההצלחות של החודשים האחרונים בסוגיית חוק ההסדרים בוועדות הכנסת הרלוונטיות הינן ההוכחה הבולטת לכך. יועץ הלשכה למיסים וכלכלה, רו"ח רמי מימון, פירט בהרחבה את הנקודות החשובות שעל הסוכנים להיערך להם לקראת תום שנת המס ובמקרה של ביקורות רשות המיסים. לאחר מכן עלה לבמה איל טולדנו, סמנכ"ל שומרה וראש תחום פרט, שהסביר על תוכניות הביטוח והחדשנות של שומרה בתחום הביטוח האלמנטארי. עו״ד ג׳ון גבע סקר בהרצאה מרתקת ומתובלת בהומור את החוזרים העיקריים שנכנסו וייכנסו לתוקף בימים אלה, תוך הדגשת היבטים מעשיים והשיב לשאלות הקהל הרב שמילא את האולם. "נוכח ההתעניינות בנושא ההרצאה יש בדעתנו לקיים ימי עיון נוספים שיוקדשו ללימוד מעמיק ומתודי של חוזרי המפקחת על הביטוח," אמר גואטה ל"ביטוח ופיננסים".

                                                                                  אבי כץ. צילום: ליאת מנדל

אין תיק אבוד

ד"ר עו"ד יריב וינצר, יועץ הלשכה בענייני תעבורה, הסביר כיצד ניתן להפוך תיק אבוד ותפור לתיק שניתן לעבוד עליו להצילו לטובת הלקוח תוך יצירתיות והבנה שאין לקבל דברים כברורים מאליהם. אבי כץ, מבעלי קופיקס וקרן הגשמה, ריתק את הסוכנים כשהרצה על הקמה של עסקים מצליחים בעולם תחרותי, תוך שימת דגש על יצירתיות מול המתחרים והתמקדות בפלח שוק מסוים. את הכנס סיכם נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, שהתקבל במחיאות כפיים סוערות ובהתלהבות על ידי ציבור הסוכנים. אברמוביץ סקר את הישגי לשכת סוכני הביטוח בפעילותה מול המפקחת והשיב בסבלנות לשאלות שהופנו אליו מהקהל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email