25 סטודנטים של המכללה לפיננסים וביטוח השתתפו בטקס חלוקת המלגות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כבכל שנה עורכת ועדת הרווחה של לשכת סוכני ביטוח את טקס חלוקת המלגות המסורתי של הלשכה עבור בני דור ההמשך. הטקס שהתקיים היום (ה') נערך בשיתוף קבוצת הראל ביטוח, ובו קיבלו מלגות לימודים 25 סטודנטים של המכללה לפיננסים וביטוח. דור ההמשך של חברי הלשכה, קיבלו מלגות לטובת לימודי הביטוח, וזאת על פי קריטריונים ברורים של זכאות.

"אני נרגש לראות הרבה סטודנטים שבחרו במקצוע הנכון. אני בהחלט מאמין בחשיבות מקצוע סוכן הביטוח. עתידו של המקצוע לפנינו", אמר נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, שבעצמו דור שני לענף הביטוח.

כנס מלגות | צילום: גיא קרן

"בחרתם במכללה לפיננסים וביטוח. היא הבית החם של הסוכנים", הוסיף רוזנפלד. "גאה לעמוד בראש לשכה מובילה ונחשבת. שינינו את סדר היום. סוכן הביטוח כבר אינו שק החבטות של התקשורת. אשמח לראות את כולכם חברים בלשכה. כי לשכה גדולה היא לשכה חזקה". לאחר שקיבל מגן הוקרה על פועלו, עלה לברך

יאיר המבורגר, יו"ר הראל חברה לביטוח והעומד בראש איגוד חברות הביטוח. המבורגר אף הודה לרענן שמחי על כהונתו כמנכ"ל הלשכה. "כמו שאני הפכתי מסוכן ליו"ר החברה הגדולה בישראל – כל אחד יכול. אני מאמין מאוד בסוכנים. לא ניתן להחליף את אנושיות הסוכן באמצעים טכנולוגיים", אמר.

רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה שצפוי להתחלף בעוד כחודשיים ברך את הסטודנטים המצטיינים: "הלימודים לא קלים. המבחנים קשים. עם זאת, רק הטובים נשארים ואני כלקוח רוצה שרק הסוכנים הטובים יטפלו בי", אמר. מאיר רוטברג, יו"ר ועדת הרווחה, הצטרף למברכים בטקס הענקת תעודות ההוקרה והמלגות לסטודנטים.

לאחר הטקס עלתה לבמה לבנת הדר-טולדו (36), נציגת מקבלי המלגות וריגשה את קהל המשתתפים. "אם מישהו היה שואל אותי אם אי פעם אגיע לתחום הביטוח – הייתי אומרת שאין סיכוי. לפני כשנה וחמישה חודשים נכנסתי לתחום בנסיבות מצערות. אני בת של חיים טולדו, שהקים סוכנות ביטוח, איש משכמו ומעלה, שנפטר לאחרונה", ציינה לבנת והוסיפה "לי היתה קריירה כמנהלת שיווק, אך כשאבא היה על ערש דווי, אמרתי לעצמי 'אני הולכת להמשיך את דרכו של איש עם כל כך הרבה ערכים'. זו היתה מבחינתי ההנצחה שלו", אמרה וחתמה את הטקס כשהקהל מריע לה ארוכות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email