30 למותו של משה שמיר ז"ל

לזכרו של משה שמיר ז"ל, החבר שהצעיד אותי קדימה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איך אני יכולה לכתוב, או להעביר את רגשותיי ואת העשייה העצומה שלי בתחום החשוב – ביטוחי נסיעות לחו"ל – ואת הקשר שלי לחברת פספורטכארד, וכן לכתוב בזמן עבר על אישיותו של משה שמיר חברי, האחד שלעולם לא ידע לומר לי "מירה לא", "לא כעת", "לא היום", "היום אני עסוק".

תמיד זכיתי אצלו לחיוך הרחב, המכיל, לחיבוק האומר כן יש לך בית. משה שמיר, הפינה החמה והמקצועית, הליווי המקצועי בתחום השיווק, ארבע שנים בהן למדתי כיצד להתפתח נכון, ארבע שנים של צמיחה, וכן, זר לא יבין זאת, ברגע שנפתחת המחברת האדומה שלי ואני קוראת את המלצותיו אני יודעת שיש יד מכוונת.

משה שמיר ז"ל | צילום: מתוך אתר פספורטכארד

משה היקר,
המילים עליך ואליך – אני משוכנעת שאתה יושב עכשיו וקורא, אין מצב שלא, אתה מחובר לכל מדיה אפשרית, הרי אתה היית מקבל לפני את כל מכתבי התודה עלי. היום אני שולחת אליך מכתב תודה, תודה על פתיחת האופק הרחב, העזרה והליווי לאורך כל הדרך, המיתוג שלי בנישה שאני כל כך אוהבת ומחוברת, מה זה בעצם ביטוחי הנסיעות לחו"ל וכיצד למתג את עצמי להיות המיוחדת ביותר, היו לך את כל הכלים להוביל חברה לגדולה, ואותנו סוכני הביטוח לפריצת הדרך המדהימה שעשינו עם השנים. אז כן, זר לא יבין זאת.

אתה ידעת בדיוק כיצד לשקף את כל תחלואי המשק וכן להצמיח את ההבראה ולמצוא את הפתרונות הנכונים. אני, כסוכנת ביטוח, ידעתי לראות את תחום השיווק כמעט כמוך, ויחד עם זאת, הייתי עוזבת את משרדך שהיה לי בית, מחוז בכל האימפריה של חברת פספורטכארד, תמיד עם חיוך מחוזק וידע עצום להמשיך קדימה עד פגישתנו הבאה. ידעתי שיש לי את התחמושת הנחוצה, שיחות שבועיות וחיזוקים תמידיים.

הפקתי חוברת טיפים והמלצות למטייל שאתה היית שותף פעיל בעריכתה, עזרת לי מאוד בעצותיך, פתחת בפני ראיה אופקית רחבה, עברת על כל פרק, כל סעיף ויצאתי לדרך, החוברת מהווה פריצת דרך למטייל ואתה איתי.

אין לי מילים ויש לי קושי רב להמשיך ולהעביר מסר של חברות, מקצועיות לדרך, חיוך וחיבוק ענק שהוא שייך לי, ולי בלבד, אין לנו שותפים לדרך הזו, אתה, אני וההצלחה שלי הקשורה באופן ישיר לדרך שהתווית לי בעוצמות ובצניעות.

אני מרגישה יותר מגאווה, מזכייה וכבוד. תסתכל אלינו, ואליי לפעמים. הזיכרון שלך יהיה לעד אצלי ואצלנו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email