30 מילדי שדרות זכו לאירוח הלשכה במלון ליאונרדו באשקלון

יו"ר המועצה הארצית, סו"ב דרעי: "ישיבת המועצה הארצית הועברה למלון ליאונרדו באשקלון לאות הזדהות עם תושבי הדרום וחיילי צה"ל"

ישיבת המועצה הארצית הועברה למלון ליאונרדו באשקלון לאות הזדהות עם תושבי הדרום וחיילי צה"ל. בפתח הישיבה אמר סו"ב מקסים דרעי, יו"ר המועצה הארצית, כי הלשכה מזדהה עם כאב משפחת החייל אביב לוי ז"ל, ואיחל החלמה לפצועים.

"חשבנו על אירוח ילדים משדרות; פניתי לסוכן הביטוח דודי בן ציון משדרות, שבעזרת העובדת שלו אילנה, אירגן קבוצה של כ־ 30 ילדים מהעיר. אני מודה לשי שמש על הסיוע, לרענן שמחי שנתן תקציבים, וכמובן לאלי שטרק יו"ר וועדת הרווחה, שקשר את הקצוות וארגן את הדברים; אוטובוס שהביא את הילדים עם מלווים ליום כיף במלון ליאונרדו, חולצות וכובעים, קרטיבים, ארוחת צהריים, יום כיף בבריכת המלון ושקט מהמאורעות שהם עוברים. אני מודה גם למנהל המלון דן מגד, שנרתם לעניין ותרם חלק מהעלויות לאירוח הילדים".

ילדי שדרות | צילום: באדיבות הלשכה

סו"ב שטרק: "הבאנו את ילדי שדרות למלון ליאונרדו באשקלון ליום שלם של פעילויות שכללו: הפעלות של ליצנים ומאפרות, משחקי בריכה, וחלוקת מתנות. לאחר הפעילות הם אכלו ארוחת צהריים בבריכה ובסוף היום חזרו לביתם שמחים ונרגשים".