34 סטארט-אפים נרשמו לאקסלרטור האינשורטק הראשון של איילון ביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אקסלרטור האינשורטק הבינלאומי הראשון בישראל של איילון ביטוח, InsurTech Israel ו–BrokerTech Ventures, הודיע על סיום שלב ההרשמה הראשון. עד כה התקבלה מועמדותם של 34 סטארט-אפים, מתוכם רק כ-5 שיזכו לקחת חלק במחזור הראשון שיתחיל בחודש אפריל.

נמסר כי הבחירה תיעשה על ידי פאנל מומחים ישראלים ובינלאומיים מובילים בסביבה העסקית של עולם הביטוח, הטכנולוגיה וההשקעות, שישמשו גם כמנטורים ליזמים ויסייעו להם להגיש הצעות עסקיות מגובשות למשקיעים ולחברות ביטוח בישראל ובעולם. ההשקעה הראשונית בסטארט-אפים שיתקבלו לתוכנית תעמוד על סך של 150 אלף עד 500 אלף שקל.

חמישה סטארט-אפים ייבחרו למחזור הראשון | צילום: shuttetstock
שותפות מקצועית

כמו כן, עוד לפניי סיום ההרשמה למחזור הראשון של האקסלרטור, גם האוניברסיטה העברית וסוכנויות הביטוח המובילות, אליפים וטיקוצקי, הודיעו כי הם מצטרפים כספונסרים ושותפים לאקסלרטור, ובכיריהם ילוו אף הם את הסטארט-אפים הנבחרים, לצד מנהלים בכירים מאיילון ומענקיות ביטוח, פיננסים וטכנולוגיה כגון: Milliman ,Deloitte ,Sompo ,Sapiens ו-DELL.

"אנו שמחים וגאים לבשר כי מרכז גרשון לפינטק של האוניברסיטה העברית הצטרף כשותף מקצועי לאקסלרטור האינשורטק הישראלי ויסייע בתכנון ההרצאות והתכנים הממוקדת לסטארט-אפים שייבחרו לתוכנית", כך מסרה אופירה אליאב מנהלת המרכז.

"הזדמנות מצוינת להצלחה"

מנכ"ל איילון, אריק יוגב ציין: "אנו שמחים לראות את הביקוש הגבוה להרשמה לאקסלרטור האינשורטק שלנו בקרב סטארט-אפים ואת –הגורמים בתעשיית הביטוח העולמית והמקומית שביקשו להצטרף כשותפים וספונסרים במיזם הבינלאומי החשוב הזה. הצלחנו כבר עתה לזהות מספר סטארט-אפים עם פוטנציאל מעניין מאד והיום אנו בטוחים עוד יותר שיש באקסלרטור שלנו הזדמנות מצוינת להצלחה".

קובי בנדלק מנכ"ל InsurTech Israel מציין שמספר הסטארט-אפים המרשים שנרשם לתוכנית מעיד על האמון הרב שסטארט-אפים רבים בקהילת האינשורטק הישראלית נותנים באקסלרטור ובשותפים העסקיים שלו כהזדמנות מעולה עבורם לצמיחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email