38 סוכני "צמרות" יצטרפו ללשכה כחברים

סו"ב אשר דורון, מנכ"ל "צמרות": "הסוכנים שלנו יצאו בתחושה של ביטחון שיש על מי לסמוך"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־15 סוכני "צמרות" סוכנות לביטוח הגיעו לביקור בלשכת סוכני ביטוח, במהלכו נפגשו עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, המנכ"ל רענן שמחי, והיועץ המשפטי עו"ד עדי בן אברהם. במהלך הביקור, קיבלו הסוכנים סקירה מקיפה על מבנה הלשכה וכן פירוט על דרכי הפעולה למול הסכנות והאתגרים העומדים לפתחם של סוכני הביטוח.

גיוס סוכנים חדשים ללשכה | צילום: shutterstock

בסיום המפגש הודיע סו"ב אשר דורון, בעלים ומנכ"ל סוכנות "צמרות", כי כל 38 סוכניה העצמאיים, שעובדים תחת הסוכנות הממוקמת בראשון לציון, יצורפו ללשכת סוכני ביטוח כחברים בה. לדבריו, חלק מהסוכנים, שכולם עצמאיים, כבר חברים בלשכה והוא יפעל לצרוף כל ה־38.

סו"ב דורון: "הביקור בלשכה היה מרתק; הסוכנים שלנו יצאו בתחושה של ביטחון שיש על מי לסמוך, וזה אמיתי ולא מן הפה אל החוץ. נחשפנו לפעילויות של הלשכה ולנתונים שלא הכרנו קודם. אנחנו סוכנות צעירה יחסית, שהוקמה לפני ארבע וחצי שנים, וגם רוב הסוכנים שעובדים אתנו הם צעירים. למפגש הגיעו סוכנים בכירים וסוכנים צעירים הנמנים על 'צמרת הצמרות' – קבוצה שאליה משתייכים על פי תקנון החברה, מי שעברו רף מסוים של מכירות בתחום החיים ולפי ותק בסוכנות".

נשיא הלשכה סו"ב רוזנפלד מסר בעקבות הביקור: "שמחנו לארח את סוכני צמרות, לשמוע ולהשמיע וגם לקבל מחמאות על פעילותינו. דיווחתי כי סוכנויות נוספות מעוניינות להגיע למפגש כזה עם הנהגת הלשכה ונשמח לארח את כולן – זהו חלק ממהותה של הלשכה", אמר רוזנפלד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email