410 משתתפים בהרמת כוסית במחוז חיפה והצפון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

410 סוכנים הגיעו להרמת כוסית של מחוז חיפה והצפון שנערכה במרכז האירועים ימה. בין המברכים היו גם הח"כית מרב מיכאלי, החברה בוועדת חוקה, חוק ומשפט וח"כ איציק שמולי, חבר ועדת הכלכלה ויו"ר השדולה לחינוך פיננסי בישראל, שנכחו באירוע. הסוכנים נהנו גם מהופעתו של הזמר איתן מסורי.

שמולי הזכיר את חשיבותו של סוכן הביטוח וטען שבכל הקשור לביטוחי בריאות, סיעוד ופנסיה יכול לטפל רק בעל מקצוע. מיכאלי ביקשה לראות יותר סוכנות בענף, וקראה גם לגברים להיכנס לתפקידים פקידותיים. היא הצהירה שסוכני ביטוח לא צריכים להתנצל על התדמית שנוצרה להם בגלל פרסומות שוקה של ביטוח ישיר. לדבריה, הם צריכים להתמיד בלהיות מקצועיים ופחות להתעסק במלחמה במכפישים למיניהם.

נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ סקר את נושא תגמולי הנסיעות לחו"ל שמעניקות חברות הביטוח לסוכנים. "עמדת הלשכה היא שאנחנו מוותרים על הנסיעות, דורשים שקיפות מלאה ושישולמו כל העמלות שמגיעות לנו. עם הנסיעות לחו"ל נסתדר בעצמנו", ציין. "אני מבקש להודות לכל הסוכנים שהגיעו להרמת הכוסית", אומר יו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד. "אני חושב שסוכני הביטוח במחוז הצפון מכירים בכך שיש לשכת ביטוח חזקה ולוחמת, ואנחנו מקבלים את הפידבקים החיוביים בכל מקום. התרשמתי מהפגנת הכוח האדירה. 410 סוכנים בהרמת כוסית זו הבעת אמון מוחלטת בלשכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email