לא הרגולציה, הסוכנים הם שומרי הסף של הענף כולו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במפגש בוקר של סניף חיפה בשיתוף אנליסט בית השקעות ובהשתתפות כ-90 סוכני ביטוח שהתקיים במלון "סי לייף ספא" בנהרייה אמר יו"ר סניף חיפה בלשכה: "מההגנה שלנו על הסוכנים נהנים כל סוכני הביטוח בישראל, גם אלו שאינם חברי לשכה, אבל לא רק הם –  גם ציבור המבוטחים. אנחנו שומרי הסף האמיתיים של המבוטחים אנחנו אלו שניתן למבוטח את הפתרון הטוב ביותר גם אם לא הייתה רגולציה כ"כ מסיבית. כל אחד מהיושבים כאן דאג לאלפי תשלומי תביעות שללא סוכן לא היו משולמות. אנחנו בעד פיקוח אבל לכל דבר יש גבול ונדמה כי משהו חצה אותו."

רוזנפלד הזכיר את פניית  של הלשכה לבג"ץ ולמבקר המדינה בנושא ביטוחי נסיעות לחו"ל, את דרישת הלשכה מהמפקחת לדאוג לשירות וזמינות המסלקה  עבור ציבור הסוכנים ואת הדרישה לבטל את חובת הסוכנים לפנות למסלקה להורדת דו"חות פרודוקציה בתשלום.

טענות על חוזר צירוף לקוח

בדיון ער וסוער טענו הסוכנים כי טופס צירוף לקוח מסורבל ומסובך ואינו ישים במקרים רבים. סוכני הסניף גיבו את הנהגת הלשכה  בכל פעילותיה ושבחו את העשייה המרובה בכל המישורים.

רוזנפלד במפגש בוקר בסניף חיפה
רוזנפלד במפגש בוקר בסניף חיפה

עו"ד עדי בן אברהם היועץ המשפטי ללשכה סקר את הנחיות הרגולציה החדשות בדגש על חוזר צירוף לקוח וחובת התיעוד. עמית מילרוט יועצת ארגונית שתפה את הסוכנים בטיפים מכירתיים; צביקה קידר ודני קורוגודסקי סקרו את פעילות הוועדות הפנסיונית והאלמנטארית.

נועם רוקח סמנכ"ל השקעות באנליסט קרא לסוכנים לתת דגש על ערוץ פרנסה נוסף והוא הפיננסים "יותר סוכנים מוכרים פיננסים ומתפרנסים מהתחום," הדגיש.

לדברי רוזנפלד, סניף חיפה בלשכה נוהג לקיים מפגש בוקר חודשי עם הקפדה להגיע בכל פעם ליישוב אחר בצפון. מתחילת 2016 התקיימו מפגשים בעפולה, קרית ביאליק ונהריה. רוזנפלד "חשוב לנו להגיע לכל סוכנת וסוכן. פגשנו

היום סוכנים שלא היו שנים בכנסי הלשכה. עצם העובדה שאנו מגיעים לכל סוכן נותנת להם את התחושה שהלשכה הגיעה אליהם הביתה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email