50 משתתפים בארוחת סיום צום הרמדאן המסורתית בסוכנות עאלם נואף

הסוכנות שבנצרת ציינה השבוע את סיום צום הרמדאן בכנס רב משתתפים, בהשתתפות הנהלות חברות הביטוח, עשרות סוכנים ובכירי הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות עאלם נואף מנצרת, המעסיקה תחתיה עשרות סוכנים ונחשבת לאחת הסוכנויות המובילות במגזר הערבי, ציינה ביום שני השבוע את סיום צום הרמדאן בכנס רב משתתפים, בהשתתפות הנהלות חברות הביטוח, עשרות סוכנים, בכירי הלשכה ובהשתתפות מסיבית של מנורה מבטחים, מגדל והראל. בסך הכל השתתפו באירוע כ־ 250 איש ואישה.

אדוני, עאלם ורוזנפלד באירוע סיום הרמדאן | צילום: באדיבות הלשכה

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד אמר בכנס כי "עאלם היא שמורת טבע בענף, תו איכות בתחום הביטוח. אני מכיר את נואף לא מעט שנים ומעולם לא שמעתי אותו מתלונן, הוא מוכיח כי ניתן לקום בבוקר ולעבוד במקצועיות, נאמנות, אחריות ויושר ולגדול ולהתעצם. זה מה שהמבוטחים שלנו מצפים מאיתנו ואת זה מיישמים בעאלם".

לדברי סו"ב נואף עאלם, מדובר באירוע המסורתי של ״עאלם סוכנות לביטוח״ הנערך מידי שנה, שכולל ארוחת שבירת צום הרמדאן. "האירוע מהווה מין מפגש מקצועי וחברתי בו הסוכנות מנגישה את חברות הביטוח והנהלת הלשכה לסוכנים. האירוע היה חגיגי ומלא אנרגיה חיובית ובסופו חולקו מגינים כאות הערכה מיוחדים לאנשים יצירתיים מהמגזר על תרומתם לחברה. רמדאן כרים", אמר עאלם.

יו"ר מחוז חיפה והצפון, סו"ב מיכה אדוני, מוסיף: "כמיטב המסורת ערכה סוכנות הביטוח עאלם נואף ארוחת ערב מכובדת לשבירת צום הרמדאן במלון ניו גרנד פאלאס בנצרת. האורחים נתקבלו בסבר פנים יפות ובכבוד רב על ידי סו"ב נואף עאלם ובני ביתו והודו לסו"ב רוזנפלד ולי על השתתפותנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email