הוועדה לסוכנים צעירים קיימה השבוע ערב מהסרטים לסוכנים צעירים

בערב שקיימה הלשכה לסוכנים הצעירים בשבוע שעבר, סקר דביר רפ את הפעילויות העתידיות של הוועדה. גולת הכותרת: המפגש הקרוב עם סגן המפקחת על הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועדה לסוכנים צעירים בלשכת סוכני הביטוח קיימה בשבוע שעבר ערב ”בסגנון אחר“ לסוכני הביטוח הצעירים ובני ובנות זוגם.

כ־180 משתתפים ומשתתפות נענו להזמנה והגיעו לערב המיוחד שהתקיים בסינמה סיטי שבצומת גלילות.

את הכנס פתח דביר רפ, יו“ר הוועדה לסוכנים צעירים, שסיפר על ההחלטה לקיים את הערב המשותף לסוכנים ובנות זוגם. רפ סקר בפני הנוכחים את פעילות הוועדה שבראשותו ואת הפעילויות העתידיות בהן גולת הכותרת הקרובה – מפגש סוכנים צעירים עם סגן המפקחת על הביטוח, אסף מיכאלי.

שוש כהן־גנון ומיכל וינצר הציגו בפני הסוכנים והסוכנות הצעירים את ”המיזם החברתי“ המיוחד לכוח הנשי של סוכנות הביטוח, שמרצות בפני הקהילה על ניהול פיננסי וביטוח במשפחה. כהן־גנון סיפרה גם על קורס סוכן הממ“ש (מניעה משפחתית) שייפתח ב־2 לאוגוסט במכללה לביטוח והמליצה לסוכנים הצעירים להירשם אליו.

הוועדה מקווה שסוכנים צעירים נוספים ישתתפו בפעילויותיה בעתיד
הוועדה מקווה שסוכנים צעירים
נוספים ישתתפו בפעילויותיה בעתיד

אריאל מונין, יו“ר הוועדה לביטוח אלמנטרי בלשכה, לא דיבר הפעם ישירות על ביטוח אלא על ”כוחה של מחשבה“, כשריתק את הנוכחים והנוכחות בסיפורים על ”איך הכל נמצא בראש שלנו“.

יואל זיו, יו“ר הוועדה לביטוחי בריאות וסיעוד בלשכה, הרצה על חשיבות הביטוח הסיעודי.

הזדמנות נדירה

הכנס נערך בשיתוף עם חברות שגריר ופוינטר. נציגי החברות הציגו בפני הקהל את רשת המוסכים של שגריר ואת המערכות החדשות לרכב מבית פוינטר.

בסוף הערב הוקרן בפני הסוכנים והסוכנות הצעירים ובני זוגם הסרט שובר הקופות ”מפלצת הכסף“ בכיכובם של ג‘וליה רוברטס וג‘ורג‘ קלוני, שהתאים לרוח השאיפה להצליח כלכלית ובכלל, שאיפיינה את הערב.

לאחר הכנס אמר רפ ל“ביטוח ופיננסים“, ”אני מודה לכל הסוכנים שלקחו חלק והשתתפו בערב זה. אנחנו מצפים לראות עוד ועוד סוכנים צעירים משתתפים בפעילויות הוועדה“.

רפ ביקש להזכיר שוב את חשיבות המפגש עם מיכאלי. ”מדובר במפגש אישי בין סגן המפקחת על הביטוח לבין סוכנים צעירים, שיתקיים ב־29 לחודש בלשכת סוכני הביטוח. זאת הזדמנות נדירה לסוכנים הצעירים להכיר אישית דמות בכירה במשרד האוצר, להציג לו שאלות שמטרידות אותם ולקבל עליהן תשובות“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email