70 סוכני ביטוח ישתתפו בכנס MDRT העולמי בטורונטו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-70 סוכנות וסוכנים עצמאים מישראל ייטלו חלק בכנס MDRT השנתי העולמי שיתקיים ב-8-12 ביוני בטורונטו בקנדה. הסוכנים נוסעים, על חשבונם, למפגש המקצועי הבינלאומי החשוב ביותר בעולם הביטוח הפנסיה והפיננסים.

לכנס המקצועי יגיעו כ-7,000 סוכנות וסוכנים מ-60 מדינות בעולם בכדי ללמוד, להשכיל ולהחליף מידע. מיטב המרצים מכל העולם יעבירו הרצאות בכנס. את דגל ישראל בטקס הפתיחה יתכבד לשאת השנה צבי וינשטיין משחם סוכנות לביטוח, חבר MDRT זה 34 שנה, שהשתתף 17 פעמים בכנסים השנתיים העולמים.

את מוקד תשומת הלב בכנס השנה תתפוס החשיבות בשילוב המדיה החברתית: אם פייסבוק היה מדינה, היא היתה נהפכת למדינה השלישית בגודלה בעולם, בהתבסס על מספר המשתמשים של האתר. לטוויטר לבד יש יותר מ-645 מיליון משתמשים – יותר מכפול מאוכלוסיית ארצות הברית. שני נתונים אלה לבד מלמדים אותנו שמדיה חברתית היא מדיום שאי אפשר להתעלם ממנו ושהוא כאן כדי להישאר. אז בואו כולנו נאמץ את המדיום. מדיה חברתית גם משנה את הדרך שבה אנשי מקצוע רבים ונותני שירותים פיננסיים יוצרים אינטראקציה עם לקוחות קיימים, והיא משמשת גם יותר ויותר ככלי למשיכת לקוחות חדשים. השנה ישודר הכנס בחלקו בשידור ישיר מהאולם המרכזי לכל החברים והחברות בעולם.

כמו כן, למשתתפים יהיה קל יותר לתקשר כל הזמן עם לקוחותיהם ועם העולם בכלל: במרכז הקונגרסים יהיה אינטרנט אלחוטי זמין למשתתפים. בכנס יהיו אנשי מקצוע מיוחדים שילמדו את החברים כיצד להשתמש ברשתות החברתיות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email