80 סוכנים השתתפו ביום עיון של סניפי רמת גן/ גבעתיים ובני ברק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-80 סוכנים הגיעו אתמול ליום העיון של סניפי רמת גן/ גבעתיים ובני ברק בכפר המכביה. בכנס נאם ח"כ איציק שמולי (העבודה) שדיבר על פרויקט הדיור לצעירים, השינויים הצפויים בביטוחים הסיעודיים, בהם ביטול הקולקטיבים שיזיק למבוגרים.

שמולי גם טען כי הביטוחים הסיעודיים של קופות החולים הם רמאות בחסות החוק, מכיוון שרוב הציבור חושב שמדובר בביטוח לכל החיים, אבל הוא לא קורא את האותיות הקטנות שמספרות כי זהו סכום מוגבל, שניתן לשנים ספורות בלבד. הוא ציין כי הוא מתכוון להוביל מאבק בנושא הבריאות והסיעוד והזמין את הסוכנים לפנות אליו באופן אישי ולהיות שותפים למאבק.

לדבריו, הוא רואה את עצמו כשגריר של הסוכנים. ראש עיריית רמת גן ישראל זינגר ציין כי הוא התחיל לפעול להקטנת ארנונה לבעלי עסקים. הוא פנה לסוכנים רמת-גניים שישכרו עובדים תושבי העיר.

אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה ציין כי: "הלשכה מתכננת לצאת בשבועות הקרובים בקמפיין פרסום שיציג את יתרונותיו של סוכן הביטוח, ולמה ברגע האמת, עדיף סוכן מקצועי ולא טלפנית". כמו כן, קרא אברמוביץ לסוכנים לחזור ולמכור ביטוחי נסיעות לחו"ל, ולשווק מוצרים פיננסים. במהלך האירוע התרעמו הסוכנים על הפנייה הישירה של חברת הראל ללקוחות, נשיא הלשכה השיב כי "הלשכה פועלת מול הראל בהליכים משפטיים שיתבררו בימים הקרובים. המהלך הזה לא מקובל עלינו ונפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו", הדגיש.

כמו כן, ציין אברמוביץ כי הנושא נמצא בבירור מול המפקחת על הביטוח. דפנה שפירא, מנהלת ביטוח בריאות בהפניקס, התייחסה לדבריו של שמולי לשינויים הצפויים בביטוחי הבריאות, לוועדת גרמן ולהשלכותיה האפשריות. מנהל ביטוח כללי באליפים עודד יערי הרצה על פריצת גבולות – איך להפוך מכשולים להזדמנויות, על החשיבות לשנות את דרך השיווק ולפתוח ערוצים חדשים בתוך משרדי הסוכנים; גם רון קשת, סוכן בסניף ומתכנן פיננסי, הרצה על סוכני ביטוח בעולם המשתנה: איך להתקדם עם הטכנולוגיה, איך להפסיק לפחד ואיך לגבות דמי ניהול על השירותים של הסוכנים.

ליאור הורנצ'יק מהוועדה לסוכנים צעירים סיפר על יוזמת הוועדה לחיבור בין ותיקים לצעירים והסביר מדוע חשוב לשתף פעולה ולקדם צעירים למען העסק ולשימור לקוחות. ד"ר עו"ד יריב וינצר הרצה על חשיבה מחוץ לפרדיגמה, ותיבל את ההרצאה באמצעות סיפורים מרתקים ומפולפלים מהעולם הפלילי.

כמו כן, הוא נתן דוגמאות למצבים שבהם סוכנים חשופים לתביעות ואיך אפשר למנוע זאת מראש. יום העיון אורגן על ידי יו״ר סניף רמת גן/ גבעתיים נוגה עקל ויו״ר סניף בני ברק חיים אורגל. לדברי עקל, "קיבלתי תגובות מפרגנות וחמות. בסיום הכנס ניגשו חבריי למקצוע וציינו שהכנס היה שונה ומעניין בזכות הרצאותיו המרתקות. הסוכנים ציינו שמאד חשוב לא לפספס ימי עיון. כיבדו ובאו גם קולגות מסניפים אחרים ונתנו ביקורת חיובית ומפרגנת״. יו"ר סניף בני ברק, חיים אורגל, סיכם ואמר: "היה יום עיון מרתק, ההרצאות היו מעניינות, הסוכנים הביעו שביעות רצון גדולה מאוד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email